در حال بارگذاری ...
 • اتمام مطالعات طرح هدایت آب های سطحی و زیرسطحی فرودگاه مهرآباد

  برای پیاده سازی و ساماندهی شبکه های زهکشی سطحی و زیرسطحی در فرودگاه ها برنامه ریزی شده و فرایند اجرایی آن در فرودگاه های ساری ، رشت ، شیراز ، بوشهر و بندرعباس انجام شده است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه ها از اتمام مطالعات طرح هدایت آب های سطحی و زیرسطحی فرودگاه مهرآباد و تصویب نهایی عملیات اجرایی این پروژه خبر داد .

  محمدرضا زحمتکشان با اعلام این خبر عنوان کرد : پروژه مطالعات زهکشی ، شبکه جمع آوری آب های سطحی و فاضلاب فرودگاه ارومیه و همچنین مطالعات شبکه فاضلاب فرودگاه مهرآباد پس از برگزاری جلسات متعدد کارشناسی و با مشارکت موثر مدیران و کارشناسان فرودگاه ها به تصویب نهایی رسید .

  مدیرکل عمران و توسعه فرودگاه ها با تاکید بر ضرورت محافظت و پایش از سرمایه ها و زیرساخت های فرودگاهی با توجه به ناکارآمدی سامانه های هدایت آب های سطحی و زیرسطحی و فاضلاب در بسیاری از فرودگاه ها ، افزود : برای پیاده سازی و ساماندهی شبکه های زهکشی سطحی و زیرسطحی در فرودگاه ها برنامه ریزی شده و فرایند اجرایی آن در فرودگاه های ساری ، رشت ، شیراز ، بوشهر و بندرعباس انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز طبق برنامه زمان بندی شده

  تاکید بر اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز طبق برنامه زمان بندی شده

  شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با حساسیت بالا نسبت به اتمام این پروژه ، از هیچگونه همکاری و مساعدت دریغ نخواهد کرد و این ترمینال در موعد از پیش تعیین شده باید به بهره برداری برسد .

  |

  اورهال هواپیمای باری بوئینگ ۷۴۷ شرکت هما به همت مهندسان ایرانی

  اورهال هواپیمای باری بوئینگ ۷۴۷ شرکت هما به همت مهندسان ایرانی

  تعمیر (اورهال) در هواپیمای مسافری بیشتر از هواپیمای باری زمان می‌برد ، اما با توجه به آنکه هواپیمایی استراتژیک در کشور به شمار می‌رود بنابراین به عنوان یکی از مهم‌ترین تعمیرات شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود .

  |

  افتتاح ترمینال کارگو فرودگاه لارستان در آینده نزدیک

  افتتاح ترمینال کارگو فرودگاه لارستان در آینده نزدیک

  اداره کل فرودگاه لارستان با استفاده از نیروهای متعهد و متخصص ، تمام توان خود را در راستای توسعه و ارتقای زیرساخت های فرودگاهی ، به روز نگه داشتن سیستم های CNS ، تقویت شاخص های ایمنی و امنیتی ، تقویت پروازها و افزایش خدمات فرودگاهی و تکریم مسافران به کار می گیرد .

  |

  نظرات کاربران