در حال بارگذاری ...
 • ضرورت ارتقا بخش نرم افزاری ، راهبری ، نگهداری و بروزرسانی سیستم های فرودگاهی

  اداره کل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی به عنوان یک اداره کل تخصصی می بایست ضمن پیشرفت در بخش نرم افزاری ، با برنامه ریزی جهت آموزش های روز در زمینه های تخصصی برای نیروهای انسانی در ستاد و فرودگاه ها ، تجهیزات موجود را سازماندهی و بروزرسانی کند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی بر لزوم ارتقا بخش نرم افزاری در اداره کل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی تاکید کرد .

  حسین اسفندیاری در مراسم تودیع و معارفه مدیرکل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی با بیان اینکه در عرصه مدیریتی نباید دچار کم فروشی شویم ، از وفایی مدیرکل سابق به عنوان مدیرکلی یاد کرد که برای ارتقا سیستم همیشه متواضع رفتار و عمل کرده است .

  وی با بیان اینکه تغییر مدیریتی در برخی مواقع یک ضرورت است ، از صفی نیا مدیرکل جدید خواست پرتوان تر از گذشته به سیستم کمک کند چرا که اولویت در این مقطع استقرار سیستم های نرم افزاری برای مدیریت صحیح تجهیزات فرودگاهی ، راهبری سیستم ها و نگهداری و بروز رسانی آنها است .

  عضو هیات مدیره و راهبر عملیات فرودگاهی تاکید کرد : اداره کل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی به عنوان یک اداره کل تخصصی می بایست ضمن پیشرفت در بخش نرم افزاری ، با برنامه ریزی جهت آموزش های روز در زمینه های تخصصی برای نیروهای انسانی در ستاد و فرودگاه ها ، تجهیزات موجود را سازماندهی و بروزرسانی کند .

  در ادامه این مراسم ، مصطفی صفایی معاون عملیات فرودگاهی ضمن تقدیر و تشکر از تلاش های شبانه روزی وفایی مدیرکل سابق اداره کل ، گفت : ایشان در دوران مدیریتی خود با تلاش های شبانه روزی و برنامه ریزی های دقیق توانست کارنامه قابل توجهی را ارائه داده و مجموعه را به سمت پیشرفت سوق دهند .

  وی در ادامه مجموعه نیروی انسانی اداره کل تجهیزات و سامانه های فرودگاهی را مثبت ارزیابی کرد و گفت : این مجموعه سرمایه های بسیاری را نگهداری می کند و ما شاهد اقدامات بسیار خوب طی سال های اخیر بوده ایم . مجموعه فوق نیازمند تکنولوژی ها و تجهیزات به روز است و بایستی پیشرفت را در اولویت برنامه های خود قرار دهد .

  معاون عملیات فرودگاهی بر حضور سرمایه های انسانی و متخصص در این اداره کل تاکید کرد و تخصصی تر کردن اداره فنی را یک الزام دانست .

  عباس وفایی نیز در ادامه این مراسم بر استفاده مطلوب از فرصت ها در زمان تصدی خود اشاره کرد و گفت: خوشبختانه استفاده مطلوبی از فرصت ها شد و ما طی این دوران شاهد خرید و اعتبارات به موقع و حمایت های دستگاه ها و ادارات کل بودیم .

  وی خود را سرباز مجموعه اعلام کرد و خاطرنشان کرد : اگر اتفاق مثبتی در مجموعه افتاده نتیجه تلاش تمامی همکاران بوده و آنها نشان دادند که تخصصی فعالیت می کنند .

  در پایان نیز میرسعید صفی نیا به عنوان مدیرکل جدید این اداره کل ضمن قدردانی از مدیریت سابق بر مسئولیت پذیری افراد در هر سیستمی تاکید کرد و گفت : ما در این مجموعه شاهد حضور جوانان مهربان ، متخصص ، بی ادعا و مجاهدان خاموش هستیم که کارها را به نحو احسنت پیش می برند . هدف ما این است که اداره فنی را به صورت یکپارچه مدیریت کرده و فعالیت ها با نظارت و کنترل بیشتری انجام شود. گفتنی است؛ در پایان از زحمات وفایی مدیرکل سابق قدردانی و صفی نیا به عنوان مدیرکل جدید معرفی شد .
  مطالب مرتبط

  تاکید بر اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز طبق برنامه زمان بندی شده

  تاکید بر اتمام پروژه ترمینال جدید خارجی فرودگاه اهواز طبق برنامه زمان بندی شده

  شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با حساسیت بالا نسبت به اتمام این پروژه ، از هیچگونه همکاری و مساعدت دریغ نخواهد کرد و این ترمینال در موعد از پیش تعیین شده باید به بهره برداری برسد .

  |

  افتتاح ترمینال کارگو فرودگاه لارستان در آینده نزدیک

  افتتاح ترمینال کارگو فرودگاه لارستان در آینده نزدیک

  اداره کل فرودگاه لارستان با استفاده از نیروهای متعهد و متخصص ، تمام توان خود را در راستای توسعه و ارتقای زیرساخت های فرودگاهی ، به روز نگه داشتن سیستم های CNS ، تقویت شاخص های ایمنی و امنیتی ، تقویت پروازها و افزایش خدمات فرودگاهی و تکریم مسافران به کار می گیرد .

  |

  رتبه نخست فرودگاه لارستان در کشور برای اجرای پروتکل های بهداشتی

  رتبه نخست فرودگاه لارستان در کشور برای اجرای پروتکل های بهداشتی

  با توجه به حضور مسافران در سالن فرودگاه ، تدابیری اندیشیده شد تا از ازدحام و تجمع در بین مسافرین خودداری شود و همچنین بر ضد عفونی تمامی بار مسافران و سایر وسایل نقلیه به صورت صحیح و همچنین ضد عفونی سالن بلافاصله پس از خروج مسافران توسط بهداشت محیط مستقر در پایگاه بهداشت مرزی ...

  |

  نظرات کاربران