در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات اجرایی چهارخطه سازی محور گرمی - بیله‌سوار به طول ۵ کیلومتر

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گرمی گفت : عملیات اجرایی چهارخطه محور گرمی - بیله‌سوار به طول ۵ کیلومتر آغاز شد.

  حامد فتوحی با اعلام این مطلب اظهار کرد : پروژه چهارخطه محور گرمی - بیله‌سوار ۳۸/۵ کیلومتر طول دارد که حدود ۱۵ کیلومتر از آن در حوزه شهرستان گرمی است . این پروژه در حال حاضر از خروجی گرمی به سمت بیله‌سوار به طول ۵ کیلومتر در قطعه اول در حال اجراست .

  وی از تکمیل چهارخطه محور رضی - امیرکندی در محدوده روستای هفت‌‌‌چشمه خبر داد و خاطرنشان کرد : این طرح در سال گذشته با اعتباری بالغ بر ۴۵۰ هزار میلیون ریال زیر ترافیک رفت . احداث و تکمیل ابنیه‌های چهارخطه ورودی گرمی به طول ۵ کیلومتر با هزینه بالغ بر ۳۰ هزار میلیون ریال در حال اجراست .

  فتوحی از بهسازی و آسفالت محور گرمی – موران به طول ۵/۲ کیلومتر و محدوده روستای پرچین تا سه راهی آزادلو به طول ۱/۲ کیلومتر با هزینه‌ای بالغ بر سه هزار و ۵۵۰ میلیون ریال خبر داد .

  وی بیان کرد : ادامه بهسازی و آسفالت راه روستایی داش‌دیبی - اومسلان به طول ۹ کیلومتر و احداث پل باکس روستای داش‌دیبی با هزینه‌ای بالغ بر ۱۵ هزار میلیون ریال ، ادامه بهسازی و آسفالت راه روستایی دیزج - غفارکندی به طول ۶ کیلومتر با هزینه بالغ بر هزار و ۶۰۰ میلیون ریال ، ادامه بهسازی و آسفالت راه روستایی چنار - خروسلو به‌طول ۸/۵ کیلومتر با هزینه بالغ بر هزار و ۵۰۰ میلیون ریال و تکمیل ۴/۵ کیلومتر و احداث  پل دالی هشت متری قربانلو - جهانگیرلو با اعتباری بالغ بر هفت هزار میلیون ریال در سال ۹۸ انجام شده است .

  رئیس اداره راه و شهرسازی شهرستان گرمی ادامه داد : با تلاش پرسنل زحمتکش راه و شهرسازی استان اردبیل در سال گذشته با هزینه بالغ بر ۲۷ هزار میلیون ریال تکمیل بهسازی و آسفالت ریزی راه روستایی شکرلو - بابی‌کندی به‌طول ۳/۵ کیلومتر ، وانستانق به‌طول ۲/۵ کیلومتر و جبیلو - عسگر خانلو به طول ۲/۷ کیلومترانجام شده است . احداث پل باکس راه روستایی آقا محمدبیگلو - کدخدالو به طول ۲۲ متر و با اعتبار هزینه شده چهار هزار و ۵۰۰ میلیون ریال در گرمی انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  ساماندهی سه راهی چورس که جزو برنامه‌های حذف نقطه حادثه خیز بوده و نیز حذف نقطه حادثه خیز در کیلومتر ۱۷ محور چایپاره - خوی و نقطه‌ای دیگر در محور چایپاره - حمزیان بطول ششصد متر از جمله این برنامه‌ها است .

  |

  انجام عملیات آسفالت راه ۱۱ روستای شهرستان خلخال طی سال جاری

  انجام عملیات آسفالت راه ۱۱ روستای شهرستان خلخال طی سال جاری

  امسال در جاده‌های خلخال به اسالم ، خلخال به کوثر ، خلخال به کلور و خلخال به هشتجین پروژه روکش آسفالت اجرا می‌شود و در مجموع اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال برای حذف نقاط حادثه‌خیز ، ارتقای ایمنی راه‌ها و نگهداری مستمر جاده‌ها اختصاص یافته است .

  |

  بهره برداری از پروژه های راهداری استان لرستان با حضور رئیس سازمان راهداری

  بهره برداری از پروژه های راهداری استان لرستان با حضور رئیس سازمان راهداری

  با ابلاغ اعتبارات ماده ۱۰ بازسازی ، در مجموع ۲۴۳ قرارداد بازسازی منعقد شد که تا کنون، ۶۵۰ کیلومتر روکش آسفالت ، بهسازی ، مرمت و ساخت ۹۲ دستگاه پل و ۵۰۰ کیلومتر ایمن سازی به بهره برداری رسیده است .

  |

  نظرات کاربران