در حال بارگذاری ...
 • بهسازی و ارتقا کیفی روکش آسفالت ۱۱۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی زنجان

  عملیات بهسازی روکش آسفالت محور بناب - منجیل - گیلوان به طول ۸ کیلومتر در حال انجام است که ۵ کیلومتر آن ۱۰۰ درصد به اتمام رسیده و مابقی نیز با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در حال انجام است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان گفت : از ابتدای سال‌ جاری تاکنون ۱۱۰ کیلومتر از راه‌های استان با اجرای عملیات روکش آسفالت ، در حال بهسازی هستند .

  علی اکبری گفت : همزمان با سراسر کشور طرح ملی بهسازی و ارتقای کیفی روکش آسفالت برای ۱۱۰ کیلومتر از محورهای مواصلاتی استان زنجان برنامه‌‌ریزی‌ شده که توسط پیمانکاران از ابتدای سال ، درحال جریان است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با بیان اینکه ۱۰ اکیپ عملیاتی در محورهای مواصلاتی استان مستقر هستند ، گفت : لکه‌گیری و روکش آسفالت در ۲۵ کیلومتر از آزادراه زنجان - قزوین با مبلغ قرارداد ۷۰ میلیارد ریال و انعقاد قراردادی بالغ بر ۴۰۰ میلیارد ریال ، همچنین لکه‌گیری و روکش آسفالت در ۱۰ کیلومتر از آزادراه زنجان - تبریز به مبلغ ۷۰ میلیارد ریال درحال انجام است .

  علی‌اکبری در خصوص اجرای عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت در ترانزیت زنجان - قزوین (کمربندی ابهر - خرمدره) گفت : این پروژه تاکنون ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی داشته است . عملیات بهسازی روکش آسفالت محور بناب - منجیل - گیلوان به طول ۸ کیلومتر در حال انجام است که ۵ کیلومتر آن ۱۰۰ درصد به اتمام رسیده و مابقی نیز با پیشرفت فیزیکی ۶۰ درصد در حال انجام است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان با اشاره به دیگر برنامه‌های عملیات آسفالتی در سال ۹۹ ، تأکید کرد : عملیات لکه‌گیری و روکش آسفالت راه های روستایی شمال خدابنده به طول ۲۲ کیلومتر در دست اقدام است و تا کنون ۲۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارد .

  این مقام مسئول لکه‌گیری و روکش آسفالت در محور ابهر - قیدار به مبلغ ۴۴ میلیارد ریال ، محور زنجان - بیجار به مبلغ ۳۰ میلیارد ریال ، زنجان - ابهر به مبلغ ۲۸ میلیارد ریال و لکه‌گیری و روکش آسفالت سلطانیه خدابنده به مبلغ ۲۷ میلیارد ریال را از دیگر برنامه‌های این اداره کل در حوزه عملیات آسفالتی در سال ۹۹ برشمرد و افزود : از دیگر محورهایی که برای بهسازی آن تلاش می‌کنیم ، محور زنجان – دندی است که تا کنون دو مورد مناقصه به مبلغ ۸۰ میلیارد ریال برگزار شده است که یکی از پیمانکاران در هفته جاری عملیات اجرایی را آغاز کرده است .
  مطالب مرتبط

  برگزاری دومین نشست کارگروه ستاد ویژه خوزستان در حوزه راه

  برگزاری دومین نشست کارگروه ستاد ویژه خوزستان در حوزه راه

  با توجه به نیاز ۱۶۰۰ میلیارد تومانی راه‌های استان برای حفظ و نگهداری و تخصیص تنها ۵ درصد از این میزان ، افزایش اعتبارات از جمله خواسته‌های راهداری استان بود که در این زمینه مورد بحث و تبادل نظر انجام گرفت . طرح ابرار ، پروژه‌های راه‌های روستایی و اصلاح نقاط حادثه‌خیز استان ...

  |

  نظرات کاربران