در حال بارگذاری ...
 • صدور ۲۵۰۰ کارت سلامت برای رانندگان بخش حمل‌و‌‌نقل عمومی جاده‌ای سیستان و بلوچستان

  با توجه به الزامی بودن داشتن کارت هوشمند برای فعالیت حرفه‌ای در بخش حمل و نقل جاده‌ای ، اخذ کارت صحت و سلامت از جمله شرایط دریافت کارت مذکور محسوب می‌شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان از صدور ۲ هزار و ۵۵۷ کارت سلامت در چهار ماهه سال جاری برای رانندگان حمل و نقل عمومی مسافری و باری این استان خبر داد .

  ایوب کرد اظهار داشت : در حال حاضر چهار مرکز تخصصی طب‌ کار زیر نظر این اداره‌کل جهت انجام معاینات پزشکی رانندگان ناوگان مسافری و باری مشغول به فعالیت هستند که در این مراکز آزمایشاتی از قبیل بینایی‌سنجی ، شنوایی‌سنجی ، روانشناسی ، معاینات پزشکی بالینی فرد نظیر فشار خون ، نوار قلب و آزمایشات روتین مانند قند خون ، چربی خون و غیره جهت بررسی سلامت رانندگان انجام می‌شود .

  وی ادامه داد : با توجه به الزامی بودن داشتن کارت هوشمند برای فعالیت حرفه‌ای در بخش حمل و نقل جاده‌ای ، اخذ کارت صحت و سلامت از جمله شرایط دریافت کارت مذکور محسوب می‌شود .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان در پایان افزود : بیشترین کارت سلامت صادر شده طی این مدت با ۲ هزار و ۳۲۲ فقره به رانندگان حمل و نقل باری استان اختصاص دارد که نسبت به مدت مشابه سال گذشته با هزار و ۶۴۷ فقره رشد ۴۱ درصدی داشته است .
  مطالب مرتبط

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد پس از حادثه به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت که متاسفانه شدت جراحات و آسیب های وارد شده ، منجر به درگذشت این همکار ارجمند و تلاشگر شد .

  |

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  یکی از تاثیرات مهم در ارائه خدمات نوین به مسافران حذف واسطه های بدون آورده سرمایه و ایجاد ارزش افزوده در این حوزه و توانمند سازی سرمایه گذاران این بخش است . از طرفی هر اتوبوس می تواند ۱۶۰۰ کیلوگرم توشه همراه و غیر همراه را در چهارچوب قانون و بدون مغایرت با ایمنی مسافران در جعبه ...

  |

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  کریدورهای بین المللی مسیرهایی هستند که با موافقت دولت ها برای تسهیل روند حمل و نقل ایجاد شده اند که گذر اغلب این مسیرها از آذربایجان غربی ، اهمیت استان در حمل و نقل بین المللی و ترانزیتی را از دیدگاه کشورهای دیگر و سازمان های مرتبط بین المللی نشان می دهد .

  |

  اجرای عملیات توسعه محوطه پایانه مرزی میلک در سیستان و بلوچستان

  اجرای عملیات توسعه محوطه پایانه مرزی میلک در سیستان و بلوچستان

  از آنجایی که این پایانه مرزی اهمیت بسزایی در توسعه اقتصاد منطقه و حمل و نقل بین المللی و افزایش مبادلات با کشور افغانستان دارد عملیات توسعه محوطه آن از نظر فیزیکی به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران ، صاحبان کالا و رانندگان در سطح استانداردهای ملی و بین المللی در حال انجام ...

  |

  نظرات کاربران