در حال بارگذاری ...
 • آینده سفرهای هوایی در دوران پساکرونا

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، گروه همکاری های بین المللی دفتر برنامه ریزی راهبردی و مدیریت عملکرد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با توجه به تحولات بین المللی و داخلی در صنعت هوانوردی و فرودگاهی متاثر از بحران کرونا به جمع آوری و تدوین مقاله ای با عنوان «آینده سفرهای هوایی در دوران پساکرونا» اقدام کرده است .

  در این مقاله اشاره شده که تنها در صورت ارایه راهکارهای عملی در سه حوزه سامانه های جدید ، تغییر فرایندها و تغییر رفتار مسافران ، فرودگاه ها می توانند کار خود را از سر بگیرند و پروازها دوباره آغاز شود .

  در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز ضمن رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا در ماه های اخیر و انجام اقدامات پیشگیرانه اقدامات جدیدی در راستای هوشمندسازی خدمات فرودگاهی با هدف بازگرداندن اعتماد عمومی به سفرهای هوایی در حال برنامه ریزی است .

  علاقه مندان برای دریافت این مقاله می توانند به فایل ضمیمه شده مراجعه کنند .
  مطالب مرتبط

  در این پایش ، مسافران علاوه بر اعلام سطح رضایت خود از رعایت پروتکل های بهداشتی در هنگام سوار شدن به هواپیما و همچنین ثبت مبدا و مقصد و شماره پرواز ، می توانند نظرهای پیشنهادی خود را نیز برای بهبود شرایط رعایت پروتکل های بهداشتی مطرح کنند .

  |

  میزان تاثیرگذاری این پروژه بر صنعت هوانوردی کشور به اندازه ای است که مقام عالی وزارت راه وشهرسازی هر هفته گزارش مرتبط با شرایط پروژه را مستقیم از مدیرعامل شرکت دریافت و پیشرفت کار را رصد می کند .

  |

  هوشمندسازی از این بستر با اولویت فعالیت‌های غیرلمسی مانند بحث رعایت فاصله‌گذاری‌های اجتماعی در رزرو بلیت با رعایت فاصله معین صندلی‌ها و یا ضرورت وجود کارت واکسن‌ برای دریافت ویزا و ... در حوزه مسافری صورت گرفت و بر همین مبنا امروز فرودگاه‌های مشهد و رشت فاز اول هوشمندسازی ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سند رسمی بیش از ۶۰ هزار مترمربع از اراضی داخل و خارج از فنس فرودگاه شهدای یاسوج که از ابتدای تاسیس فرودگاه بلاتکلیف در دادگاه ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های استان آذربایجان شرقی از آغاز پروازهای مسیر تبریز - آنکارا خبر داد .

  |

  نظرات کاربران