در حال بارگذاری ...
 • آینده سفرهای هوایی در دوران پساکرونا

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، گروه همکاری های بین المللی دفتر برنامه ریزی راهبردی و مدیریت عملکرد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با توجه به تحولات بین المللی و داخلی در صنعت هوانوردی و فرودگاهی متاثر از بحران کرونا به جمع آوری و تدوین مقاله ای با عنوان «آینده سفرهای هوایی در دوران پساکرونا» اقدام کرده است .

  در این مقاله اشاره شده که تنها در صورت ارایه راهکارهای عملی در سه حوزه سامانه های جدید ، تغییر فرایندها و تغییر رفتار مسافران ، فرودگاه ها می توانند کار خود را از سر بگیرند و پروازها دوباره آغاز شود .

  در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز ضمن رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا در ماه های اخیر و انجام اقدامات پیشگیرانه اقدامات جدیدی در راستای هوشمندسازی خدمات فرودگاهی با هدف بازگرداندن اعتماد عمومی به سفرهای هوایی در حال برنامه ریزی است .

  علاقه مندان برای دریافت این مقاله می توانند به فایل ضمیمه شده مراجعه کنند .
  مطالب مرتبط

  در این پایش ، مسافران علاوه بر اعلام سطح رضایت خود از رعایت پروتکل های بهداشتی در هنگام سوار شدن به هواپیما و همچنین ثبت مبدا و مقصد و شماره پرواز ، می توانند نظرهای پیشنهادی خود را نیز برای بهبود شرایط رعایت پروتکل های بهداشتی مطرح کنند .

  |

  میزان تاثیرگذاری این پروژه بر صنعت هوانوردی کشور به اندازه ای است که مقام عالی وزارت راه وشهرسازی هر هفته گزارش مرتبط با شرایط پروژه را مستقیم از مدیرعامل شرکت دریافت و پیشرفت کار را رصد می کند .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، استاندار ویژه سیستان و بلوچستان با سرپرست سازمان هواپیمایی کشوری و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران دیدار و ...

  |

  موضوع "کیفیت خدمات فرودگاهی" در زمینه هایی همانند امکانات سالن های فرودگاه ، کیفیت پذیرش مسافر و بار ، نحوه برخورد کارکنان ، آراستگی و راحتی در فرودگاه ، سرویس های اطلاع رسانی ، مدت زمان انتظار پذیرش ، نحوه دسترسی به فرودگاه ، وضعیت پارکینگ فرودگاه ، اقدامات مقابله با شیوع ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل آتش نشانی و هدایت زمینی هواپیما شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران به منظور بازدید از روند انجام امور ایمنی و آتش ...

  |

  نظرات کاربران