در حال بارگذاری ...
 • آینده سفرهای هوایی در دوران پساکرونا

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، گروه همکاری های بین المللی دفتر برنامه ریزی راهبردی و مدیریت عملکرد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با توجه به تحولات بین المللی و داخلی در صنعت هوانوردی و فرودگاهی متاثر از بحران کرونا به جمع آوری و تدوین مقاله ای با عنوان «آینده سفرهای هوایی در دوران پساکرونا» اقدام کرده است .

  در این مقاله اشاره شده که تنها در صورت ارایه راهکارهای عملی در سه حوزه سامانه های جدید ، تغییر فرایندها و تغییر رفتار مسافران ، فرودگاه ها می توانند کار خود را از سر بگیرند و پروازها دوباره آغاز شود .

  در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز ضمن رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا در ماه های اخیر و انجام اقدامات پیشگیرانه اقدامات جدیدی در راستای هوشمندسازی خدمات فرودگاهی با هدف بازگرداندن اعتماد عمومی به سفرهای هوایی در حال برنامه ریزی است .

  علاقه مندان برای دریافت این مقاله می توانند به فایل ضمیمه شده مراجعه کنند .
  مطالب مرتبط

  با حمایت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، بزودی شاهد ایجاد مسیرهای جدید و افزایش پروازها خواهیم بود . بهسازی عوامل پروازی و باند فرودگاه سیرجان و نیز باند فرودگاه بم از جمله پروژه هایی است که در آینده محقق خواهد شد .

  |

  هر کشوری برنامه های ملی و عقیدتی خاص خود را دارد که تمامی دستگاه ها را مشتاق به انجام کار و برنامه ریزی می‌کند لذا در کشور ما نیز بحث حج و زیارت عتبات عالیات از اهمیت ویژه ای برخوردار است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌‌ معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران گفت : آتش نشانی فرودگاهی یک امر حاکمیتی ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، طی حکمی از سوی معاون وزیر ، رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ؛ سرپرست فرودگاه های استان سیستان ...

  |

  این تفاهمنامه به منظور بهره برداری از امکانات و تاسیسات گردشگری از جمله هتل های فرودگاهی ، اقامتگاه های بومگردی و سایر تاسیسات گردشگری در اراضی تحت اختیار شرکت در قالب طرح ها و برنامه های سازگار با اهداف طرفین منعقد شده است .

  |

  نظرات کاربران