در حال بارگذاری ...
 • آینده سفرهای هوایی در دوران پساکرونا

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، گروه همکاری های بین المللی دفتر برنامه ریزی راهبردی و مدیریت عملکرد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با توجه به تحولات بین المللی و داخلی در صنعت هوانوردی و فرودگاهی متاثر از بحران کرونا به جمع آوری و تدوین مقاله ای با عنوان «آینده سفرهای هوایی در دوران پساکرونا» اقدام کرده است .

  در این مقاله اشاره شده که تنها در صورت ارایه راهکارهای عملی در سه حوزه سامانه های جدید ، تغییر فرایندها و تغییر رفتار مسافران ، فرودگاه ها می توانند کار خود را از سر بگیرند و پروازها دوباره آغاز شود .

  در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز ضمن رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا در ماه های اخیر و انجام اقدامات پیشگیرانه اقدامات جدیدی در راستای هوشمندسازی خدمات فرودگاهی با هدف بازگرداندن اعتماد عمومی به سفرهای هوایی در حال برنامه ریزی است .

  علاقه مندان برای دریافت این مقاله می توانند به فایل ضمیمه شده مراجعه کنند .
  مطالب مرتبط

  راه اندازی سامانه کمک ناوبری مراحل پایانی خود را سپری می کند و فرمانداری محترم شهرستان طی سال جاری با توجه به سایت یابی انجام شده جهت نصب این سامانه ۱۱۸ هکتار اراضی مورد نیاز را به فرودگاه اختصاص داده اند ، این در حالی است که در سال ۱۳۹۹ نیز بر اساس توافقات انجام شده فرمانداری ...

  |

  با حمایت شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، بزودی شاهد ایجاد مسیرهای جدید و افزایش پروازها خواهیم بود . بهسازی عوامل پروازی و باند فرودگاه سیرجان و نیز باند فرودگاه بم از جمله پروژه هایی است که در آینده محقق خواهد شد .

  |

  هر شرکت یا فردی که بخواهد ایرتاکسی در کشور راه اندازی کند ، شرکت فرودگاه ها همکاری می کند ، زیرساخت ها در این باره فراهم شده است و از تقاضاهای سرمایه گذاری در این حوزه حتما استقبال می کنیم .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل دفتر مقررات فرودگاهی ، مدیریت بحران و پدافند غیرعامل از تدوین دستورالعمل های مندرج در نظام نامه فرودگاهی به منظور ...

  |

  فرودگاه های استان خراسان رضوی با ۹ پروژه به ارزش سه هزار و ۹۶۶ میلیارد ریال بیشترین سهم را در این پروژه ها دارد که شامل بهره برداری از فرودگاه گناباد و همچنین بهره برداری از دستگاه ایربریج ، سیستم SLFS و پست کامپکت می شود .

  |

  نظرات کاربران