در حال بارگذاری ...
 • آینده سفرهای هوایی در دوران پساکرونا

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، گروه همکاری های بین المللی دفتر برنامه ریزی راهبردی و مدیریت عملکرد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با توجه به تحولات بین المللی و داخلی در صنعت هوانوردی و فرودگاهی متاثر از بحران کرونا به جمع آوری و تدوین مقاله ای با عنوان «آینده سفرهای هوایی در دوران پساکرونا» اقدام کرده است .

  در این مقاله اشاره شده که تنها در صورت ارایه راهکارهای عملی در سه حوزه سامانه های جدید ، تغییر فرایندها و تغییر رفتار مسافران ، فرودگاه ها می توانند کار خود را از سر بگیرند و پروازها دوباره آغاز شود .

  در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز ضمن رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا در ماه های اخیر و انجام اقدامات پیشگیرانه اقدامات جدیدی در راستای هوشمندسازی خدمات فرودگاهی با هدف بازگرداندن اعتماد عمومی به سفرهای هوایی در حال برنامه ریزی است .

  علاقه مندان برای دریافت این مقاله می توانند به فایل ضمیمه شده مراجعه کنند .
  مطالب مرتبط

  گناباد که در جنوب استان خراسان رضوی قرار دارد به‌عنوان یکی از شهرهای کهن ایران ، پیش از این ها باید دارای فرودگاه می شد تا بوسیله آن بتواند فرهنگ و هنر مردمانش را به مانند صنایع دستی زیبای خود به نقاط دیگر صادر کند .

  |

  در روز شهادت امام رضا(ع) با رشد ۱۹ درصدی در تعداد پرواز و رشد ۳۲ درصدی در افزایش تعداد مسافران در فرودگاه بین المللی مشهد بودیم . این درحالی است که تعداد پروازها به سمت تهران بالغ بر ۸۸ مورد بوده است .

  |

  فرودگاه بین المللی هاشمی نژاد مشهد در ۲۵ روز گذشته میزبان نشست و برخاست ۵۴۱ پرواز بوده و در این بخش نیز در میان فرودگاههای کشور سهم ۵۰ درصدی داشته است این در حالی است که در مجموع یک هزار و ۸۵ پرواز در فرودگاه های مالکیتی این شرکت برای ایام اربعین انجام شده است .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حکمی ، خلبان محمدحسن مسعودیان را به عنوان سرپرست جدید مرکز ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حکمی ، محمد حبیب الهی را به عنوان سرپرست اداره کل ارتباطات و ...

  |

  نظرات کاربران