در حال بارگذاری ...
 • آینده سفرهای هوایی در دوران پساکرونا

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، گروه همکاری های بین المللی دفتر برنامه ریزی راهبردی و مدیریت عملکرد شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران با توجه به تحولات بین المللی و داخلی در صنعت هوانوردی و فرودگاهی متاثر از بحران کرونا به جمع آوری و تدوین مقاله ای با عنوان «آینده سفرهای هوایی در دوران پساکرونا» اقدام کرده است .

  در این مقاله اشاره شده که تنها در صورت ارایه راهکارهای عملی در سه حوزه سامانه های جدید ، تغییر فرایندها و تغییر رفتار مسافران ، فرودگاه ها می توانند کار خود را از سر بگیرند و پروازها دوباره آغاز شود .

  در شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران نیز ضمن رعایت تمام پروتکل های بهداشتی برای مقابله با شیوع بیماری کرونا در ماه های اخیر و انجام اقدامات پیشگیرانه اقدامات جدیدی در راستای هوشمندسازی خدمات فرودگاهی با هدف بازگرداندن اعتماد عمومی به سفرهای هوایی در حال برنامه ریزی است .

  علاقه مندان برای دریافت این مقاله می توانند به فایل ضمیمه شده مراجعه کنند .
  مطالب مرتبط

  در سند مذکور حق بهره برداری از آزادی پنجم و هفتم در حوزه حمل و نقل بار برای دو طرف ایرانی و عمانی مورد توافق قرار گرفت .

  |

  ‌در برخی از مقاطع سال که تقاضا افزایش زیادی دارد ، ‌به دلیل رشد تعداد مسافران و افزایش تردد فرودگاهی ، این خدمات ارتقا می‌یابد ، بنابراین نیاز است که تمهیداتی در این زمینه داشته باشیم .

  |

  عملیات نصب این دستگاه توسط کارشناسان شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران انجام می گردد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در روز شنبه هفتم بهمن ماه با صدور اطلاعیه‌های پروازی نسبت به وضعیت پروازها در برخی از ...

  |

  در حال حاضر با در نظر گرفتن وضعیت جاری و حجم ترافیک هوایی و نیز تعداد فرودگاه‌های کشور ، حداقل نیاز به ۲۴۸ کنترلر جدید و جهت اجرای قوانین ملی و بر اساس استانداردهای سازمان هواپیمایی کشوری (ATCO) و انجام آن نیاز به ۳۰۰ کنترلر جدید است که با توجه به میانگین سنی کنترلرهای ترافیک ...

  |

  نظرات کاربران