در حال بارگذاری ...
 • استفاده از ظرفیت های گردشگری برای توسعه حمل و نقل هوایی گلستان

  استان گلستان ظرفیت های فراوانی دارد که هنوز نتوانسته ایم از این ظرفیت ها در راستای توسعه صنعت گردشگری به درستی بهره مند شویم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در دیدار مدیران کل فرودگاه ها و میراث فرهنگی استان گلستان بر نقش موثر ایجاد بستر مناسب برای برگزاری تورها در توسعه صنعت گردشگری و راه اندازی خطوط پروازی بین استانی تاکید شد .

  علی متانت ، مدیرکل فرودگاه های استان در این دیدار عنوان کرد : شیوع کرونا ویروس ، آسیب جدی به صنعت هوایی کشور و همچنین صنعت گردشگری وارد کرده و در ادامه مسیر نیز در دوران پساکرونا شاهد بروز صدمات جدی در این دو حوزه خواهیم بود و باید برای این دوران سخت با برنامه ریزی درست اقدام کرد .

  مدیرکل فرودگاه های گلستان افزود : برقراری ارتباط با اکتائو ظرفیت بسیار خوبی برای استان گلستان دارد و امیدوارم بتوانیم خط پروازی گرگان به اکتائو را در سال ۹۹ برقرار کنیم . توجه به صنعت گردشگری باعث رشد و پیشرفت در تمام زمینه ها بویژه صنعت هوایی خواهد شد.

  مدیرکل میراث فرهنگی ، گردشگری و صنایع دستی گلستان نیز در سخنانی با بیان اینکه  توجه و حمایت از صنعت گردشگری توسعه حمل و نقل هوایی را در پی خواهد داشت ، گفت : استان گلستان ظرفیت های فراوانی دارد که هنوز نتوانسته ایم از این ظرفیت ها در راستای توسعه صنعت گردشگری به درستی بهره مند شویم .

  وی با بیان اینکه تورهای گردشگری و راهنمایان گردشگری یکی از ظرفیت های مهم برای توسعه صنعت گردشگری و صنعت هوایی است که باید به آن توجه ویژه ای شود ، افزود : ایجاد بستر مناسب برای برگزاری تورها ، توسعه صنعت گردشگری و راه اندازی خطوط پروازی بین استانی را به دنبال دارد .
  مطالب مرتبط

  انتخاب رجا به عنوان شرکت برگزیده در دومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری

  انتخاب رجا به عنوان شرکت برگزیده در دومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری

  شرکت حمل و نقل ریلی رجا با ارائه گزارش واحدهای مختلف ، خود را در معرض ارزیابی توسط ارزیابان مربوطه قرار داد و خوشبختانه با عملکردهای مثبت صورت گرفته این شرکت موفق به دریافت این جایزه شد .

  |

  ضرورت توسعه ضلع شمالی فرودگاه ساری برای ارتقا ایمنی پروازها

  ضرورت توسعه ضلع شمالی فرودگاه ساری برای ارتقا ایمنی پروازها

  فرودگاه ساری در حال حاضر با ارایه خدمات پروازی در ده مسیر داخلی و خارجی و با فعالیت هشت شرکت هواپیمایی ، در صورت توسعه عرصه های عملیاتی می تواند زمینه انجام پروازها با هواپیماهای پهن پیکر و باری را فراهم سازد .

  |

  برگزاری تور یک روزه قطار گردشکری شهر زواره توسط شرکت رجا

  برگزاری تور یک روزه قطار گردشکری شهر زواره توسط شرکت رجا

  قطار گردشگری به مقصد شهر زواره در ساعت ۶:۲۰ صبح تاریخ مذکور از ایستگاه راه‌آهن تهران به مقصد شهرستان زواره حرکت کرده و ساعت ۹:۳۰ به ایستگاه راه‌آهن زواره می‌رسد و مراجعت آن به ایستگاه راه‌آهن تهران پایان همان روز حدود ساعت ۲۳ می‌باشد .

  |

  خودکفایی کشور در نگهداری و ارائه سیستم های هوانوردی

  خودکفایی کشور در نگهداری و ارائه سیستم های هوانوردی

  اکنون با اینکه اغلب کشورهای منطقه و بسیاری از کشورهای دنیا از مستشار در تخصص‌های مختلف و حتی از کنترلرهای خارجی استفاده می‌کنند ما خود بسیاری از موارد نصب و تعمیر تجهیزات نرم افزاری و سخت‌افزاری را بدون کمک مستشاران خارجی انجام می‌دهیم و حتی یک کنترلر و متخصص نگهداری و ...

  |

  نظرات کاربران