در حال بارگذاری ...
 • عرضه بلیت قطارهای شرکت رجا برای ایام محرم و صفر از صبح فردا

  هم‌وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر همچنین دریافت برنامه حرکت قطارها، بهای بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و از سراسر کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق شماره تلفن ۱۵۳۹ تماس حاصل کرده یا به پایگاه اینترنتی www.raja.ir مراجعه کنند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، عرضه بلیت قطارهای مسافری رجا برای بازه زمانی اول شهریور لغایت ۳۰ مهر ماه ۹۹ مصادف با ایام محرم و صفر ، از ساعت ۱۰ صبح روز سه‌شنبه ۲۱ مرداد ماه آغاز می‌شود .

  معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا با اعلام این خبر افزود : فروش بلیت قطارهای مسافری رجا از ساعت ۱۰ صبح سه‌شنبه ۲۱ مرداد ماه به صورت همزمان اینترنتی و اپلیکیشن‌ها ، ۱۵۳۹ و فروش حضوری از طریق کلیه مراکز مجاز فروش بلیت قطار در سراسر کشور انجام می‌شود .

  رضا عصاری گفت : هم‌وطنان برای کسب اطلاعات بیشتر همچنین دریافت برنامه حرکت قطارها ، بهای بلیت و ... می‌توانند به صورت شبانه‌روزی و از سراسر کشور با سامانه ارتباط با مشتریان رجا از طریق شماره تلفن ۱۵۳۹ تماس حاصل کرده یا به پایگاه اینترنتی www.raja.ir مراجعه کنند .

  وی در خصوص سفر با قطارها رجا در شرایط کرونایی اظهار داشت : با شیوع ویروس کرونا در کشور ، این شرکت اقدامات متعددی را در راستای سفر هوشمند (سفر+سلامت) با انجام پروتکل‌های بهداشتی اعم از : کنترل وضعیت سلامتی و بهداشت مأموران قبل از اعزام ، ضد عفونی کردن قطارها در مبدأ و طول سفر ، استفاده از ظروف یکبار مصرف پذیرایی، رعایت فاصله‌گذاری فیزیکی در قطارها ، ارائه ماسک به مسافران ، جانمایی و تعبیه مواد ضدعفونی کننده در قطارها و ... آغاز و اجرایی کرده است.

  معاون اجرایی شرکت حمل و نقل ریلی رجا ضمن اطمینان خاطر به هموطنانی که نیاز به سفر با قطارهای رجا را دارند در جهت رعایت پروتکل‌های بهداشتی از سوی این شرکت ، از آنان درخواست کرد : با زدن ماسک و رعایت نکات و پروتکل‌های بهداشتی اعلام شده از سوی مسؤولان وزارت بهداشت و همکاران ما در داخل قطار ، هم به سلامت خود و هم سلامت کارکنان قطار که خدمتگزاران آنان هستند، کمک کنند .
  مطالب مرتبط

  آمادگی شرکت رجا برای ورود به بازار سرمایه

  آمادگی شرکت رجا برای ورود به بازار سرمایه

  شرکت حمل و نقل ریلی رجا به عنوان بزرگترین شرکت ریلی مسافری ایران با سهم حدود ۵۵ درصدی ناوگان و جابه‌جایی در کشور همچنین ظرفیت بالای انجام فعالیت‌های تعمیراتی و فنی قطارها در شرکت نوین صنعت رجا چشم‌انداز روشنی را بعد از ورود به بازار سرمایه متصور بوده و به عنوان پیشرو در صنعت ...

  |

  انتخاب رجا به عنوان شرکت برگزیده در دومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری

  انتخاب رجا به عنوان شرکت برگزیده در دومین دوره جایزه ملی تعالی صنعت گردشگری

  شرکت حمل و نقل ریلی رجا با ارائه گزارش واحدهای مختلف ، خود را در معرض ارزیابی توسط ارزیابان مربوطه قرار داد و خوشبختانه با عملکردهای مثبت صورت گرفته این شرکت موفق به دریافت این جایزه شد .

  |

  نظرات کاربران