در حال بارگذاری ...
 • نیار به همکاری دولت ، وزارت راه و قوه قضاییه برای رسیدن به نقطه مطلوب در صنعت هوایی

  در شرایطی قرار داریم که ارکان اصلی صنعت یعنی سازمان هواپیمایی کشوری به‌عنوان متولی و نماینده حاکمیت ، شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و شرکت‌های هواپیمایی در هماهنگی و تعامل خوبی به سر می‌برند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون وزیر راه و شهرسازی و رییس سازمان هواپیمایی کشوری گفت : برای رسیدن به نقطه مطلوب در صنعت هوایی نیار به همکاری دولت ، وزارت راه و قوه قضاییه داریم .

  تورج دهقانی زنگنه ، رییس جدید سازمان هواپیمایی کشوری در مراسم تکریم علی عابدزاده و معارفه خود، با بیان اینکه آمریکا تمام تلاش خود را برای زمین گیر کردن صنعت هوایی کشور انجام داده است، گفت : در دوران تحریم موفق شدیم هواپیماهای جدید وارد ناوگان هوایی کشور کنیم ، شرکت های هواپیمایی جدید تاسیس و نیروهای زبده و متخصص تربیت کنیم . اکنون تعمیر و نگهداری تمام هواپیماهای موجود در کشور تا رده‌های سنگین به همت نیروهای متخصص انجام می‌شود . شرکت‌های دانش‌بنیان جدید تاسیس شده‌اند و پیچیده‌ترین قطعات را می‌سازند .

  زنگنه با اشاره به هماهنگی مطلوب در صنعت هواپیمایی کشور گفت : در شرایطی قرار داریم که ارکان اصلی صنعت یعنی سازمان هواپیمایی کشوری به‌عنوان متولی و نماینده حاکمیت ، شرکت فرودگاه‌ها و ناوبری هوایی ایران و شرکت‌های هواپیمایی در هماهنگی و تعامل خوبی به سر می‌برند . شرکت‌‌های آموزشی و هندلینگ نیز علی‌رغم مشکلات ، خدمات خوبی را به مردم ارائه می‌هند . اما این به مزله آن نیست که در نقطه مطلوب قرار داریم .

  رییس سازمان هواپیمایی کشوری در ادامه با اشاره به زحمات عابدزاده در این صنعت گفت : اقدامات خوبی از قبیل آزادسازی نرخ بلیت پروازهای داخلی که در برنامه چهارم و پنجم تصویب شده بود ، به همت آقای عابدزاده در صنعت انجام شد که بسیاری گره‌های صنعت را گشود .

  وی در انتها گفت : برای عبور از بحران کرونا ، مشکلات ناشی از تحریم ، ارتقای ایمنی و بهبود سطح خدمت‌گذاری نیاز به هماهنگی بیشتر و استفاده از ظرفیت‌های قانونی موجود داریم . در این زمینه با حمایت دولت ، وزارت راه و شهرسازی و قوه قضاییه به نقطه مطلوب برای خدمت‌رسانی به مردم خواهیم رسید .
  مطالب مرتبط

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  انجام استعلام و پایش مسافران کرونایی در حمل و نقل هوایی طی ۲ مرحله

  اگر فرد به کرونا مبتلا بوده و دوران زمانی مورد نظر را نگذرانده باشد کد وی قرمز می شود و امکان صدور بلیت برای این مسافر وجود ندارد اما اگر فردی مبتلا نباشد کد وی سبز می شود و مجاز به خرید بلیت است .

  |

  نظرات کاربران