در حال بارگذاری ...
 • ثبت بیش از یک میلیون تردد وسایل نقلیه در جاده های استان مرکزی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی از ثبت تردد بالغ بر یک میلیون و ۱۷۴ هزار و ۹۱۷ وسیله نقلیه از ۱۷ لغایت ۱۹ مردادماه سال جاری (تعطیلات منتهی به عید غدیر) در استان خبر داد .

  علی زندی فر اظهار کرد : این میزان تردد نشان از کاهش ۲۴ درصدی میزان تردد انجام شده وسایل نقلیه استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته است . در این میان ، میزان تردد وسایل نقلیه سنگین در محورهای استان در این بازه زمانی ۱۸ درصد بوده است .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان مرکزی خاطرنشان کرد : در بازه زمانی فوق میانگین تردد اتوبوس‌های مسافربری در محورهای مواصلاتی استان ۱۳.۸ درصد بوده است .

  زندی فر پرترددترین جاده‌های استان در این مدت از نظر متوسط نرخ ساعتی عبور و مرور را در آزادراه تهران - ساوه با ۴۹ هزار و ۱۳۶ عنوان کرد و افزود : در بازه زمانی فوق ۲۷۱ هزار و ۷۵۴ وسیله نقلیه به استان مرکزی وارد و ۲۶۵ هزار و ۴۸ وسیله نقلیه نیز خارج شده است .
  مطالب مرتبط

  برگزاری دومین نشست کارگروه ستاد ویژه خوزستان در حوزه راه

  برگزاری دومین نشست کارگروه ستاد ویژه خوزستان در حوزه راه

  با توجه به نیاز ۱۶۰۰ میلیارد تومانی راه‌های استان برای حفظ و نگهداری و تخصیص تنها ۵ درصد از این میزان ، افزایش اعتبارات از جمله خواسته‌های راهداری استان بود که در این زمینه مورد بحث و تبادل نظر انجام گرفت . طرح ابرار ، پروژه‌های راه‌های روستایی و اصلاح نقاط حادثه‌خیز استان ...

  |

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  ساماندهی سه راهی چورس که جزو برنامه‌های حذف نقطه حادثه خیز بوده و نیز حذف نقطه حادثه خیز در کیلومتر ۱۷ محور چایپاره - خوی و نقطه‌ای دیگر در محور چایپاره - حمزیان بطول ششصد متر از جمله این برنامه‌ها است .

  |

  نظرات کاربران