در حال بارگذاری ...
 • انجام عملیات بهسازی و روکش آسفالت در آزادراه قزوین - رشت

  عملیات بهسازی آزادراه قزوین - رشت که در چهار نقطه انجام می‌شود هم اکنون بیش از ۵۰ درصد پیشرفت دارد و تا آخر مهرماه پایان خواهد یافت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین گفت : عملیات بهسازی و روکش آسفالت آزادراه قزوین - رشت توسط تیم‌های راهداری در حال انجام است .

  اسماعیل تربره اظهار کرد : برای اجرای این طرح بیست میلیارد تومان از محل اعتبارات این اداره کل هزینه شده است . در حال حاضر پنج تیم پیمانکاری عملیات بهسازی آسفالت این آزادراه را بر عهده دارند .

  تربره ادامه داد : عملیات بهسازی آزادراه قزوین - رشت که در چهار نقطه انجام می‌شود هم اکنون بیش از ۵۰ درصد پیشرفت دارد و تا آخر مهرماه پایان خواهد یافت .

  معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان قزوین افزود: امیدواریم با استمرار و تداوم عملیات لکه گیری و روکش آسفالت و افزایش ایمنی راه ، شاهد کاهش حوادث جاده‌ای در این مسیر باشیم .

  استان قزوین با داشتن ۲۱۷ کیلومتر آزادراه یکی از پرترافیک ترین نقاط جاده‌ای کشور را به خود اختصاص داده است .
  مطالب مرتبط

  برگزاری دومین نشست کارگروه ستاد ویژه خوزستان در حوزه راه

  برگزاری دومین نشست کارگروه ستاد ویژه خوزستان در حوزه راه

  با توجه به نیاز ۱۶۰۰ میلیارد تومانی راه‌های استان برای حفظ و نگهداری و تخصیص تنها ۵ درصد از این میزان ، افزایش اعتبارات از جمله خواسته‌های راهداری استان بود که در این زمینه مورد بحث و تبادل نظر انجام گرفت . طرح ابرار ، پروژه‌های راه‌های روستایی و اصلاح نقاط حادثه‌خیز استان ...

  |

  نظرات کاربران