در حال بارگذاری ...
 • کاهش ۵۷ درصدی فوتی های رانندگی در محورهای برون شهری مازندران

  در راستای کاهش تصادفات و فوتی های رانندگی ، اقدامات اجرایی و آموزشی در سطح استان در حال اجرا بوده ، امید است باتداوم اقدامات اجرایی و آموزشی ، روند کاهشی تصادفات و فوتی ها تا پایان سال جاری ادامه یابد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از کاهش ۵۷ درصدی فوتی های سر صحنه تصادفات رانندگی در تیر ماه سالجاری در محورهای برون شهری این استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته خبر داد .

  عباسعلی نجفی ضمن اعلام این مطلب اظهار داشت : با توجه به انتشار آمار حوادث رانندگی سال گذشته و بررسی وضعیت عملکردی این اداره کل در ارتقای ایمنی، مازندران موفق به کاهش متوالی چهارساله در فوتی های ناشی از تصادفات ترافیکی در راههای برون شهری و روستایی گردیده است .

  وی در ادامه به کاهش ۵۷ درصدی فوتی های سر صحنه در محورهای استان درتیر ماه امسال اشاره و اظهار داشت : در همین راستا در ۴ ماه اول سال جاری نیز شاهد کاهش ۴۵ درصدی فوتی های سر صحنه در جاده های مازندران به نسبت مشابه سال قبل بودیم . هر ساله در شش ماه اول سال به دلیل شرایط آب و هوایی و همچنین تعطیلات تابستانی شاهد حجم گسترده ای از سفر های بومی و غیر بومی در سطح استان و در نتیجه افزایش تصادفات و فوتی های رانندگی می باشیم که خوشبختانه در سالجاری با گستردگی عملیات راهداری و ایمن سازی جاده ها شاهد کاهش تصادفات و فوتی های منجر به آن بودیم .

  مدیر کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان افزود : بدون تردید کاهش فوتی های رانندگی و افزایش ایمنی در راه ها نیازمند تلاش جدی بی وقفه ، عزم همگانی و از همه مهمتر به کار بستن ساز و کار مدیریتی ، همکاری و تعامل با سایر دستگاههای ذیربط به ویژه استفاده از ظرفیتهای کمیسیون های اجرایی ایمنی در سطح استان می باشد .

  مدیرکل راهداری وحمل ونقل جاده ای استان مازندران افزود : در راستای کاهش تصادفات و فوتی های رانندگی ، اقدامات اجرایی و آموزشی در سطح استان در حال اجرا بوده ، امید است باتداوم اقدامات اجرایی و آموزشی ، روند کاهشی تصادفات و فوتی ها تا پایان سال جاری ادامه یابد .
  مطالب مرتبط

  رسیدگی به ۳۵۰ تخلف حوزه حمل و نقل جاده ای عمومی در کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ استان کرمانشاه

  رسیدگی به ۳۵۰ تخلف حوزه حمل و نقل جاده ای عمومی در کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ استان کرمانشاه

  در ۶ ماهه سالجاری ۲۴ جلسه کمیسیون ماده ۱۲ تشکیل و به ۱۱۶ پرونده تخلف رسیدگی شده است که ۱۳ جلسه با ۵۲ پرونده مربوط به بخش حمل و نقل کالا و ۱۱ جلسه و تعداد ۶۴ پرونده درباره تخلفات شرکت های حمل و نقل مسافر بوده است .

  |

  نظرات کاربران