در حال بارگذاری ...
 • بازدید معاون ساخت و توسعه راه‌های شرکت ساخت از پروژه های توسعه بزرگراهی اردبیل

  امیدواریم با تخصیص اعتبارات ، پروژه های حوزه راه و شهرسازی استان اردبیل هرچه بیشتر فعال شده و با تکمیل آنها شاهد افزایش ایمنی تردد در استان باشیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون ساخت و توسعه راه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در سفر دو روزه به استان اردبیل از پروژه های توسعه بزرگراهی استان بازدید کرد .

  محمدرضا کدخدازاده به همراه محبوب حیدری مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل و هیئت همراه از پروژه های توسعه بزرگراهی استان اردبیل طی دو روز متوالی بازدید کرد .

  در این بازدید ها ضمن بازدید از پروژه های احداث باند دوم اردبیل به مشگین شهر - پارس آباد به سربند ، رضی - امیر کندی - گرمی - بیله سوار ، اردبیل - سرچم و پروژه احداث تونل دوم حیران در جریان مشکلات موجود در روند اجرایی پروژه های فوق مخصوصا مشکلات مالی پیمانکاران قرار گرفتند .

  معاون ساخت و توسعه راه های شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور با توجه به مطالبات پیمانکاران فعال در پروژه ها قول مساعد جهت مرتفع نمودن بخشی از مطالبات جهت تسریع در تکمیل و بهره برداری از آنها را داد و افزود : امیدواریم با تخصیص اعتبارات ، پروژه های حوزه راه و شهرسازی استان اردبیل هرچه بیشتر فعال شده و با تکمیل آنها شاهد افزایش ایمنی تردد در استان باشیم .

  مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل نیز در این بازدید ضمن ارائه گزارشی از روند پیشرفت اجرای پروژه های حوزه راه و شهرسازی استان  ، از پیمانکاران فعال در پروژه های راهسازی استان که با وجود مطالبات سنگین و مشکلات مالی همچنان یاری گر این اداره کل در پیشبرد اهداف هستند تقدیر و تشکر نموده و از مسئولان خواستار رفع مشکلات مالی این عزیزان را شد .
  مطالب مرتبط

  عبور پروژه کریدور بزرگراه جنوب کشور از داخل دریا در محور بندر خمیر - بندر لنگه

  عبور پروژه کریدور بزرگراه جنوب کشور از داخل دریا در محور بندر خمیر - بندر لنگه

  نوار ساحلی بزرگراهی جنوب کشور به طول ۱۸۵۰ کیلومتر است که ۱۰۵۴ کیلومتر آن به بهره برداری رسیده است و از این میزان ۲۵۰ کیلومتر به صورت بهسازی محور موجود و مابقی احداث باند دوم است و ۶۵۶ کیلومتر در حال اجرا و ۱۴۰ کیلومتر در دست مطالعه و مناقصه قرار دارد .

  |

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  تاکید بر تکمیل پروژه راه‌آهن سریع‌السیر تهران - قم - اصفهان توسط سرمایه‌گذار چینی

  در خصوص موضوع مالی پروژه مقرر شد تا تمهیدات لازم برای تسهیل در مراودات مالی و همچنین فعال‌سازی مابقی LC نیز انجام شود . سرمایه‌گذار چینی این پروژه نیز اعلام کرد با تمام قدرت روند اجرای پروژه را سرعت می‌دهد و مشکلات موجود را برطرف خواهد کرد .

  |

  نظرات کاربران