در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات چهارخطه سازی محور اردبیل – مشگین‌شهر به طول ۱۸ کیلومتر

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ رئیس اداره راه و شهرسازی مشگین‌شهر گفت : تکمیل و بهره‌برداری عملیات باقی مانده چهارخطه اردبیل – مشگین‌شهر به طول ۱۸ کیلومتر از ارباب‌کندی تا سه راهی فخرآباد در دستور کار راه و شهرسازی است .

  میرمحمد فتاحی با اعلام این مطلب اظهار کرد : تلاش بر تکمیل و بهره‌برداری محور گردشگری مشگین‌شهر – قینرجه و آنتنی موئیل به طول ۸ کیلومتر و همچنین تکمیل مطالعات چهارخطه مشگین‌شهر – پارس‌آباد در سال‌ جاری است .

  وی از اجرای تقاطع‌های ورغول و سه راهی مشگین‌شهر در چهارخطه اردبیل – مشگین‌شهر خبر داد و خاطرنشان کرد : پیگیری برای اخذ مجوز برگزاری مناقصه چهارخطه مشگین‌شهر – اهر نیز در دستور کار است .

  فتاحی عملکرد سال گذشته حوزه مهندسی و ساخت در شهرستان مشگین شهر را یادآور شد و بیان کرد : احداث ۱۱ دستگاه پل و ۲۰ کیلومتر عملیات راهسازی در چهارخطه اردبیل – مشگین‌شهر و دو دستگاه پل و یک دستگاه لوله هوایی زراعی و ۱/۲ کیلومتر عملیات راهسازی در محور مشگین‌شهر – قینرجه انجام شده است .

  وی از بهسازی راه روستایی دمقلی به طول ۳.۳ کیلومتر و بهسازی راه روستایی آقبلاغ گدوک به طول ۲.۲ کیلومتر خبر داد و گفت : در سال گذشته بهسازی راه روستایی لنج‌آباد به طول چهار کیلومتر و قاسم‌کندی به طول ۱.۸ کیلومتر و عملیات راه روستایی علیکران به طول ۱.۳ کیلومتر انجام شده است .
  مطالب مرتبط

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  ساماندهی سه راهی چورس که جزو برنامه‌های حذف نقطه حادثه خیز بوده و نیز حذف نقطه حادثه خیز در کیلومتر ۱۷ محور چایپاره - خوی و نقطه‌ای دیگر در محور چایپاره - حمزیان بطول ششصد متر از جمله این برنامه‌ها است .

  |

  انجام عملیات آسفالت راه ۱۱ روستای شهرستان خلخال طی سال جاری

  انجام عملیات آسفالت راه ۱۱ روستای شهرستان خلخال طی سال جاری

  امسال در جاده‌های خلخال به اسالم ، خلخال به کوثر ، خلخال به کلور و خلخال به هشتجین پروژه روکش آسفالت اجرا می‌شود و در مجموع اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال برای حذف نقاط حادثه‌خیز ، ارتقای ایمنی راه‌ها و نگهداری مستمر جاده‌ها اختصاص یافته است .

  |

  بهره برداری از پروژه های راهداری استان لرستان با حضور رئیس سازمان راهداری

  بهره برداری از پروژه های راهداری استان لرستان با حضور رئیس سازمان راهداری

  با ابلاغ اعتبارات ماده ۱۰ بازسازی ، در مجموع ۲۴۳ قرارداد بازسازی منعقد شد که تا کنون، ۶۵۰ کیلومتر روکش آسفالت ، بهسازی ، مرمت و ساخت ۹۲ دستگاه پل و ۵۰۰ کیلومتر ایمن سازی به بهره برداری رسیده است .

  |

  نظرات کاربران