در حال بارگذاری ...
 • نگاه ویژه سازمان راهداری در تخصیص اعتبارات پروژه های راه روستایی به لرستان

  با توجه به تاکید وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان و برنامه ریزی مناسبی که در استان صورت گرفته ، پروژه های بازسازی و ارتقای ایمنی راهداری لرستان از پیشرفت مناسبی برخوردار است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در تخصیص ویژه اعتبارات و قیر مورد نیاز پروژه های راهسازی راه های روستایی به استان لرستان نگاه و توجه ویژه ای دارد .

  شعبانعلی خاوری سرپرست معاونت راه های فرعی و روستایی این سازمان در بازدید از پروژه های ابرار استان لرستان گفت : در قالب طرح ابرار (اقدام برای آسفالت راه های اولویت دار روستایی) ، پروژه های خوبی در استان در دست اجرا است که از پیشرفت مناسبی هم برخوردار هستند .

  وی ضمن بررسی روند اجرای مصوبات سفر اخیر وزیر راه و شهرسازی در زمینه بهسازی و آسفالت راه های روستایی استان، بر اجرای طرح های مشارکتی و استفاده از ظرفیت سایر سازمان ها در حوزه راه روستایی تاکید کرد .

  خاوری از اولویت استفاده از راه حل های کم هزینه در بهسازی محورهای روستایی خبر داد .

  بر اساس این گزارش سرپرست معاونت راه های فرعی و روستایی از پروژه های بازسازی پل های آسیب دیده از سیل های سال ۹۸ و محورهای خرم آباد - بروجرد و خرم آباد - پلدختر بازدید کرد و با حضور در جلسه ای در محل کارگاه پل سپهبد شهید قاسم سلیمانی (بابازید) ، راهکارهای لازم جهت تسهیل روند بازسازی را بررسی کرد .

  این گزارش حاکی است خاوری در این سفر دو روزه از پروژه های طرح ابرار روستای آب شباندر - ایستگاه ۵۰۱ شهرستان خرم آباد و شرف بستانرود شهرستان چگنی ، پل ریگ سفید در محور خرم آباد - بروجرد ، پل های طاق عباسعلی ، پران پرویز و سپهبد شهید قاسم سلیمانی (بابازید) در شهرستان پلدختر و احداث دیواره ساحلی محور خرم آباد - پلدختر نیز بازدید کرد .

  پروژه های بازسازی و ارتقای ایمنی راهداری لرستان از پیشرفت مناسبی برخوردار است

  بر مبنای این گزارش محمد رودباری مدیر کل مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در سفر به استان لرستان و بازدید از وضعیت زیرساخت ها ، ماشین آلات و پروژه های ارتقای ایمنی و بازسازی سیل استان لرستان گفت : با توجه به تاکید وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان و برنامه ریزی مناسبی که در استان صورت گرفته ، پروژه های بازسازی و ارتقای ایمنی راهداری لرستان از پیشرفت مناسبی برخوردار است .

  وی اظهار داشت : بازدید از محورهای استان لرستان نشان می دهد خوشبختانه پروژه های استان در زمینه اصلاح و رفع نقاط پرتصادف ، ارتقاء ایمنی ، بازسازی راه ها و ابنیه فنی آسیب دیده از سیل به ویژه محور خرم آباد - پلدختر به صورت مطلوبی فعال است . با توجه به مشکلات اداره ماشین آلات استان و بنا به صورتجلسه سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای، اعتبارات ویژه ای برای بازسازی ماشین آلات ملکی و اجاره ماشین آلات و تجهیزات بخش خصوصی به استان ابلاغ شده است .

  مدیرکل دفتر مدیریت بحران و تجهیز ماشین آلات سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای افزود : با توجه به تاکید ریاست سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای جهت خرید شن و نمک برای عملیات راهداری زمستانی ، مساعدت های لازم به استان انجام خواهد شد .

  وی با اشاره به نشست مشترک با رئیس پلیس راه استان گفت : در این نشست مسائل و مشکلات موجود مشترک بررسی شد که نتایج خوبی در پی داشت و مقرر است نیازمندی های مطرح شده متقابل پیگیری و تا حد توان رفع شود .

  گفتنی است رودباری در این سفر همچنین از محور ازنا - شازند بازدید کرد .
  مطالب مرتبط

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد پس از حادثه به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت که متاسفانه شدت جراحات و آسیب های وارد شده ، منجر به درگذشت این همکار ارجمند و تلاشگر شد .

  |

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  یکی از تاثیرات مهم در ارائه خدمات نوین به مسافران حذف واسطه های بدون آورده سرمایه و ایجاد ارزش افزوده در این حوزه و توانمند سازی سرمایه گذاران این بخش است . از طرفی هر اتوبوس می تواند ۱۶۰۰ کیلوگرم توشه همراه و غیر همراه را در چهارچوب قانون و بدون مغایرت با ایمنی مسافران در جعبه ...

  |

  نظرات کاربران