در حال بارگذاری ...
 • اجرای عملیات خط کشی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  از ابتدای سال تا به امروز اجرای عملیات خط کشی در محورهای بابل - بابلسر ، بابلسر - فریدونکنار ، کمربندی بابلسر ، آمل - بابل ، آمل - بابل قدیم ، قائمشهر - بابل و قائم شهر - جویبار به طول بیش از ۱۱۰ کیلومتر توسط این اداره کل به اجرا در آمد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره ایمنی و حریم اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از اجرای عملیات خط کشی در سطح محورهای این استان خبر داد و گفت : از ابتدای مرداد ماه تا به امروز بیش از ۱۱۰ کیلومتر خط کشی در محورهای اصلی این استان با هدف تامین افزایش ایمنی و تسهیل در رفت و آمد اجرا در آمد .

  محسن یمینی ضمن اعلام این مطلب افزود : این اداره به منظور افزایش ایمنی محورها ، هدایت وسایل نقلیه و آگاهی دادن به کاربران راه بخصوص در شب با دید محدود ، تفکیک باندهای رفت و برگشت در نقاط بدون جدا کننده وسط و کاهش میزان تصادفات و سوانح رانندگی عملیات اجرای خط کشی را در سطح محورهای این استان در دستور کار خود قرار داد .

  وی اظهار داشت : از این رو از ابتدای سال تا به امروز اجرای عملیات خط کشی در محورهای بابل - بابلسر ، بابلسر - فریدونکنار ، کمربندی بابلسر ، آمل - بابل ، آمل - بابل قدیم ، قائمشهر - بابل و قائم شهر - جویبار  به طول بیش از ۱۱۰ کیلومتر توسط این اداره کل به اجرا در آمد .

  یمینی در ادامه به اقدامات ایمن سازی این اداره در سطح محورهای تحت پوشش خود اشاره و تصریح نمود : اقدامات ایمن سازی از قیبل تامین روشنایی و رفع خاموشی ، پاکسازی و زیبا سازی حریم راه ها ، شانه سازی ، جابجایی نیوجرسی به جای گاردریل ، رنگ آمیزی نیوجرسی ها ، پایه های تابلو و نرده های پل ، آشکار سازی نقاط پر حادثه ، نصب انواع علائم اخطاری قوس ، مسیرنما و خطر نما ، تعمیر و بازسازی و نصب گاردریل ، ساماندهی و افزایش اثر بخشی علایم در طول محورها تنها بخشی از اقدامات ایمن سازی این اداره  از ابتدای تابستان تا به امروز بود .
  مطالب مرتبط

  روحیه ایثار و مجاهدت ، خمیر مایه اصلی فعالان حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور

  روحیه ایثار و مجاهدت ، خمیر مایه اصلی فعالان حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور

  در بخش حمل و نقل ناوگان حمل و نقل کالا با مجاهدت اقدام به تخلیه و حمل کالاهای اساسی از بنادر شمالی و جنوبی کردند ، کما این که در حوزه حمل و نقل مسافر نیز خدمات شایسته ای به مسافران ارائه می شود .

  |

  نظرات کاربران