در حال بارگذاری ...
 • حرکت اولین شناور مسافری از قشم به بندرعباس یک ساعت زودتر از روزهای عادی

  فاصله دریایی بین بندر شهید ذاکری قشم تا بندر شهید حقانی بندرعباس ۱۲,۳ مایل دریایی برابر با ۲۳ کیلومتر است که شناورهای تندر متردد در این کریدور دریایی بین ۴۵ تا یک ساعت این مسیر را طی می نمایند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیر اداره بنادر و دریانوردی قشم گفت : با توجه به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد به شکل متمرکز در بندرعباس و به منظور رفاه حال داوطلبان که از این جزیره در آزمون شرکت می کنند در روزهای ۱۶ ، ۱۷ و ۱۸ مردادماه اولین شناور مسافری یک ساعت زودتر از روزهای عادی (۶ صبح) به بندرعباس عزیمت می کند .

  علی اشتری با اشاره به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد که همه ساله به شکل متمرکز در بندرعباس برگزار می شود ، اظهارداشت : براساس برنامه ریزی صورت گرفته و به منظور رفاه حال داوطلبان قشم وند شرکت کننده در این آزمون طی روزهای پنج شنبه ۱۶ ، جمعه ۱۷ و شنبه ۱۸ مرداد ماه پایانه مسافری دریایی شهید ذاکری قشم زودتر از روزهای عادی کارخود را آغاز می کند . براساس برنامه ریزی صورت گرفته پایانه مسافری شهید ذاکری قشم طی روزهای یاد شده از ساعت ۵:۳۰  پذیرای  مراجعین است  و اولین شناور مسافری نیز راس ساعت ۶ صبح به سمت بندرعباس حرکت می نماید .

  اشتری با تاکید بر این موضوع که در صورت حضور تنها یک داوطلب شرکت کننده در آزمون ، شناور راس ساعت اعلام شده حرکت خواهد کرد ، گفت : ارائه خدمات مطلوب وظیفه حاکمیتی و ایجاد بستر مناسب جهت آرامش روحی شرکت کنندگان را مشی اخلاقی و مسئولیت اجتماعی خود دانسته و از هیچ کوششی در جهت ارائه خدمات مناسب جهت حضور به موقع داوطلبان و شرکت در جلسه آزمون دریغ نخواهیم کرد .

  شایان ذکر است ؛ فاصله دریایی بین بندر شهید ذاکری قشم تا بندر شهید حقانی بندرعباس ۱۲,۳ مایل دریایی برابر با ۲۳ کیلومتر است که شناورهای تندر متردد در این کریدور دریایی بین ۴۵ تا یک ساعت این مسیر را طی می نمایند .
  مطالب مرتبط

  عملکرد فوق العاده بنادر در حوزه صادرات از زمان شیوع ویروس کرونا

  عملکرد فوق العاده بنادر در حوزه صادرات از زمان شیوع ویروس کرونا

  بنادر از ظرفیت های بسیار مناسبی برخوردار هستند و در صورت ایجاد تفاوت اساسی برای فعالیت اقتصادی ، با توجه به مزیت های بنادر که در نهایت به کاهش قیمت تمام شده کالا و افزایش سرعت تجارت ختم می شود ، شاهد تشویق و تمایل سرمایه گذاران برای انجام فعالیت اقتصادی در بنادر خواهیم بود .

  |

  نظرات کاربران