در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات روکش آسفالت محور ارتباطی ساری - کیاسر - سمنان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان مازندران از عملیات اجرایی روکش آسفالت به طول ۸ کیلومتر با هدف افزایش ضریب ایمنی و سلامت کاربران جاده ای در محور ساری - کیاسر - سمنان خبر داد .

  حسن جهانیان ضمن اعلام این خبر اظهار داشت : با توجه به تردد بالای خودرو در جاده های مازندران ، ایمن سازی محورهای این استان همواره جز اولویت های کاری ماست .

  وی در ادامه ضمن اشاره به عملیات اجرایی روکش آسفالت به طول ۸کیلومتر در محور ساری - کیاسر - سمنان توسط راهداران پر تلاش این اداره کل عنوان کرد : با توجه به اجرای طرح ارتقا کیفیت راهداری ، اقداماتی از قبیل اجرای خط کشی ، نصب علائم ، اَشکارسازی نقاط پرحادثه ، شانه سازی ، جابجایی نیوجرسی به جای گاردریل ، رنگ آمیزی نیوجرسی ، پایه ها و نرده ها ، شسشتو و ساماندهی علائم ، اصلاح قوس ها و ... با جدیت در دست اجراست .

  جهانیان ضمن قدردانی از تلاش های راهداران در جهت افزایش ضریب ایمنی راه های مواصلاتی اظهار داشت : با توجه به فعالیت شبانه روزی راهداران در جهت افزایش ضریب ایمنی جاده ها ، از مردم شریف کشور تقاضامندیم با توجه به شرایط موجود در سطح جامعه ( انتشار مجدد ویروس کرونا ) ، از سفرهای غیر ضروری پرهیز و در صورت لزوم برای سفر ، حتما نکات بهداشتی را در طول سفر رعایت نمایند .

  گفتنی است مازندران دارای ۱۰۴۰۰ کیلومتر راه ارتباطی است .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران