در حال بارگذاری ...
 • بازدید و کنترل ۵۳۳ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در سیستان و بلوچستان

  نتایج حاصل از بازدید ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای در پایان جمع بندی و تخلفات اخذ شده به کمیسیون های تخصصی تخلفات استانی و کشوری ارجاع می شود تا پس از بررسی موضوع ، مطابق دستورالعمل های مربوطه آرای متناسب صادر شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون حمل و نقل اداره ‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان سیستان و بلوچستان گفت : ۵۳۳ دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی بار و مسافر در چهار ماهه سال جاری در قالب ۳۰ مانور ، از لحاظ تجهیزات ایمنی مورد بازدید و کنترل قرار گرفتند .

  تیمور باقری با بیان اینکه طرح کنترل و نظارت بر ناوگان حمل و نقل عمومی نقش بسزایی در کاهش تخلفات و افزایش ایمنی تردد بر عهده دارد ، اظهار داشت : در بازدید کارشناسان اداره ایمنی و ترافیک این اداره کل از ناوگان مواردی نظیر همراه داشتن اقلام ایمنی ، سیستم های سرمایشی و گرمایشی وسیله نقلیه ، وضعیت صندلی ها ، آج لاستیک ، چراغ چشمک زن و مثلث احتیاط مورد بازدید و کنترل قرار گرفتند.

  وی همراه داشتن مدارک حمل و نقلی از جمله صورت وضعیت ، بارنامه ، کارت هوشمند ناوگان و راننده ، کارت سلامت ، معاینه فنی و کنترل مشخصات مندرج در سند حمل را از دیگر موارد مورد توجه کارشناسان این اداره کل در هنگام بازدید عنوان کرد .

  معاون حمل و نقل اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان سیستان و بلوچستان گفت : نتایج حاصل از بازدید ناوگان حمل و نقل عمومی جاده ای در پایان جمع بندی و تخلفات اخذ شده به کمیسیون های تخصصی تخلفات استانی و کشوری ارجاع می شود تا پس از بررسی موضوع ، مطابق دستورالعمل های مربوطه آرای متناسب صادر شود .
  مطالب مرتبط

  برگزاری دومین نشست کارگروه ستاد ویژه خوزستان در حوزه راه

  برگزاری دومین نشست کارگروه ستاد ویژه خوزستان در حوزه راه

  با توجه به نیاز ۱۶۰۰ میلیارد تومانی راه‌های استان برای حفظ و نگهداری و تخصیص تنها ۵ درصد از این میزان ، افزایش اعتبارات از جمله خواسته‌های راهداری استان بود که در این زمینه مورد بحث و تبادل نظر انجام گرفت . طرح ابرار ، پروژه‌های راه‌های روستایی و اصلاح نقاط حادثه‌خیز استان ...

  |

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  ساماندهی سه راهی چورس که جزو برنامه‌های حذف نقطه حادثه خیز بوده و نیز حذف نقطه حادثه خیز در کیلومتر ۱۷ محور چایپاره - خوی و نقطه‌ای دیگر در محور چایپاره - حمزیان بطول ششصد متر از جمله این برنامه‌ها است .

  |

  نظرات کاربران