در حال بارگذاری ...
 • انتصاب مدیرعامل جدید شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با تصویب هیات دولت ، علیرضا برخور به عنوان مدیرعامل شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران منصوب شد .

  رئیس جمهور پس از رأی هیات وزیران گفت : حوادث هوایی آنقدر دردناک و خسارت بار است که جبران آن گاهی ناممکن و گاهی سال ها به طول می انجامد و لذا سازمان هواپیمایی کشوری باید مراقب رعایت استانداردهای پروازی در سطح فرودگاه های کشور و شرکت های هواپیمایی باشد به طوری که هیچ پرواز نا امن در هیچ فرودگاه نامطمئنی انجام نشود .

  در تشریح سوابق کاری علی رضا برخور به عنوان جوانترین خلبان اف ۱۴ در جنگ تحمیلی ، می توان به مواردی نظیر جانشین معاونت عملیات نیروی هوایی ارتش ، فرمانده پایگاه چهاردهم شکاری ارتش ، فرمانده پایگاه هشتم شکاری ارتش ، جانشین فرمانده نیروی هوایی ارتش، خلبان هواپیمای ایرباس A320 و نایب رئیس هیئت مدیره صندوق بازشستگی و وظیفه هما اشاره کرد .
  مطالب مرتبط

  از سرگیری پروازهای هفتگی شرکت هما به فرودگاه فرانکفورت از ۱۲ مهرماه

  از سرگیری پروازهای هفتگی شرکت هما به فرودگاه فرانکفورت از ۱۲ مهرماه

  هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران "هما" قبل از شیوع کرونا به سه فرودگاه مهم فرانکفورت ، هامبورگ و کلن پرواز داشت که با شیوع ویروس کرونا بسیاری از پروازهای "هما" به مقاصد اروپایی تعلیق شد و صرفاً پروازهایی یکسره برای بازگرداندن هموطنان مقیم انجام می‌شد . به دنبال پیگیری های صورت ...

  |

  اورهال هواپیمای باری بوئینگ ۷۴۷ شرکت هما به همت مهندسان ایرانی

  اورهال هواپیمای باری بوئینگ ۷۴۷ شرکت هما به همت مهندسان ایرانی

  تعمیر (اورهال) در هواپیمای مسافری بیشتر از هواپیمای باری زمان می‌برد ، اما با توجه به آنکه هواپیمایی استراتژیک در کشور به شمار می‌رود بنابراین به عنوان یکی از مهم‌ترین تعمیرات شرکت هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به شمار می‌رود .

  |

  برقراری مجدد پروازهای شرکت هما به استانبول از چهارم مهرماه

  برقراری مجدد پروازهای شرکت هما به استانبول از چهارم مهرماه

  مسافران در پروازهای ورودی به استانبول ، می‌بایست در محدوده‌ی ۷۲ ساعت مانده به پرواز اقدام به انجام آزمایش PCR نموده و نتیجه آن را هنگام ورود به فرودگاه استانبول به ماموران بهداشت آن کشور ارائه کنند .

  |

  نظرات کاربران