در حال بارگذاری ...
 • ارومیه - سلماس پرترافیک‌ترین محور ارتباطی آذربایجان‌غربی در یک‌ماه گذشته

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، ​معاون فنی و‌ نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان غربی گفت : تیرماه سال جاری محور ارومیه - سلماس بیشترین حجم ترددهای جاده‌ای استان را به خود اختصاص داد .

  بهزاد برقی افزود : محور ارومیه - سلماس (از سمت ارومیه) با نزدیک به ۶۵۰ هزار تردد در تیرماه سال جاری بیشترین آمار تردد در محورهای استان را به خود اختصاص داد . محور سلماس - ارومیه با بالغ بر ۵۵۰ هزار تردد و محور ملکان - میاندوآب با نزدیک ۴۲۰ هزار به ترتیب بیشترین ترددهای جاده ای بعد از محور ارومیه - سلماس را در استان داشتند .

  معاون فنی و‌ نظارت اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان آذربایجان غربی بیشترین حجم ترافیک ورودی به استان را در تیرماه سال جاری از سمت پل میانگذر دریاچه ارومیه و محور شهید کلانتری با بالغ بر ۱۳۰ هزار تردد برشمرد و اظهار داشت : بیشترین ترافیک خروجی استان نیز از همین محور و با تردد بالغ بر ۱۷۱ هزار بوده است .

  این مقام مسئول ، محورهای سقز - بوکان و بیجار - تکاب و بالعکس را دیگر محورهای پرتردد استان آذربایجان غربی یاد کرد .
  مطالب مرتبط

  برگزاری دومین نشست کارگروه ستاد ویژه خوزستان در حوزه راه

  برگزاری دومین نشست کارگروه ستاد ویژه خوزستان در حوزه راه

  با توجه به نیاز ۱۶۰۰ میلیارد تومانی راه‌های استان برای حفظ و نگهداری و تخصیص تنها ۵ درصد از این میزان ، افزایش اعتبارات از جمله خواسته‌های راهداری استان بود که در این زمینه مورد بحث و تبادل نظر انجام گرفت . طرح ابرار ، پروژه‌های راه‌های روستایی و اصلاح نقاط حادثه‌خیز استان ...

  |

  نظرات کاربران