در حال بارگذاری ...
 • تایید دریافت وام کرونا برای ۵۵۰ راننده درون و برون شهری خوزستان

  سهم شرکت های مسافربری استان برای دریافت وام ۱۲ میلیونی ، ۱۹ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : تاکنون دریافت وام ۶ میلیون تومانی کرونا برای بیش از ۵۵۰ راننده درون و برون شهری استان تایید شده است .

  غلامباس بهرامی نیا اظهار کرد : هفت هزار و ۵۷۸ نفر راننده درون و برون شهری استان برای دریافت وام ۶ میلیون تومانی در سامانه کارا ثبت نام کردند که از این تعداد پرونده ۵۵۴ نفر تأیید توسط بانک های عامل تایید شده است . پرونده تعداد ۳۴۶ نفر نیز توسط سامانه کارا در حال شناسایی بانک عامل هستند و پرونده ۲۹۱ نفر نیز کامل و مصوب شده است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان با بیان اینکه ۶ هزار ۲۱۲ نفر در دست بررسی توسط بانک می باشند ، اذعان کرد : پرونده ۱۷۵ نفر نیز منعقد شده شده است .

  بهرامی نیا سهم وام ۶ میلیونی رانندگان درون و برون شهری استان را بیش از ۴۵۴ میلیارد ریال برشمرد .

  وی در حوزه ثبت نام شرکت های مسافربری برای دریافت وام ۱۲ میلیونی کرونا نیز بیان کرد : استان خوزستان از ۱۶۰ شرکت مسافربری برخوردار است که از این تعداد ۳۱ شرکت با مجموع ۱۶۱ نفر نیروی بیمه شده ، درخواست دریافت وام خود را در سامانه کارا ثبت کرده اند . سهم شرکت های مسافربری استان برای دریافت وام ۱۲ میلیونی ، ۱۹ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال است .
  مطالب مرتبط

  آغاز دور سوم طرح ملی پایش وضعیت راه های شریانی کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی

  آغاز دور سوم طرح ملی پایش وضعیت راه های شریانی کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی

  مهمترین نکته این پروژه دستیابی به یک گراف با ۳ نقطه  برای هریک از محورهای شریانی کشور است ، که جمهوری اسلامی ایران را جزو کشورهای برخوردار از این نوع تحلیل با توان داخلی قرار می دهد .

  |

  رسیدگی به ۳۵۰ تخلف حوزه حمل و نقل جاده ای عمومی در کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ استان کرمانشاه

  رسیدگی به ۳۵۰ تخلف حوزه حمل و نقل جاده ای عمومی در کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ استان کرمانشاه

  در ۶ ماهه سالجاری ۲۴ جلسه کمیسیون ماده ۱۲ تشکیل و به ۱۱۶ پرونده تخلف رسیدگی شده است که ۱۳ جلسه با ۵۲ پرونده مربوط به بخش حمل و نقل کالا و ۱۱ جلسه و تعداد ۶۴ پرونده درباره تخلفات شرکت های حمل و نقل مسافر بوده است .

  |

  تمدید ثبت نام کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا تا پایان مهر ماه

  تمدید ثبت نام کسب و کارهای آسیب دیده از شیوع کرونا تا پایان مهر ماه

  رانندگان و شرکت ها به منظور استفاده از تسهیلات مذکور بر اساس مصوبات سی و هفتمین جلسه ستاد ملی مدیریت کرونا کشور مورخ ۲۹ شهریور ۹۹ می‌توانند تا پایان مهر ماه سال جاری نسبت به تکمیل ثبت نام خود در سامانه کارا به آدرس https://kara.mcls.gov.ir اقدام نمایند .

  |

  نظرات کاربران