در حال بارگذاری ...
 • انجام ۲۰ کیلومتر روکش آسفالت در محورهای شریانی شهرستان پلدختر

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رییس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای پلدختر گفت : از آغاز اجرای طرح سراسری روکش آسفالت محورهای شریانی در ابتدای سال جاری تا پایان تیرماه ۲۰ کیلومتر روکش آسفالت در جاده‌های شهرستان پلدختر انجام شده است .

  روح اله شریف زاده روز سه شنبه به رسانه ها اعلام کرد : در این مدت ۱۹ کیلومتر روکش حفاظتی چیپ سیل در محورهای پلدختر - دهلیج و پلدختر - دره شهر اجرا و همچنین ۴/۷ کیلومتر شانه سازی در محورهای شریانی انجام شد .

  وی افزود : علیرغم خسارات شدید سیل های سال ۹۸ به راه‌های شهرستان پلدختر با اجرای طرح سراسری روکش آسفالت در محورهای شریانی ، گام بلندی در راستای ارتقاء محورهای این شهرستان برداشته شد و تاکنون بیشترین سهم در اجرای این طرح در استان به پلدختر اختصاص داشته است .

  وی با بیان اینکه در این مدت ۱۱ کیلومتر راه روستایی در پلدختر احداث شده است ، ادامه داد : بازسازی بسیاری از نقاط آسیب دیده از سیل های فروردین و اسفند ۹۸ در محور پلدختر انجام شده و مابقی نقاط نیز در حال بازسازی و اصلاح است .
  مطالب مرتبط

  ساماندهی مرز باشماق از اولویت های سازمان راهداری

  ساماندهی مرز باشماق از اولویت های سازمان راهداری

  در مرز باشماق کارهای خوبی انجام شده است چرا که مرز بایستی در شأن مردم و نظام باشد، زیرساخت هایی مانند جاده ها و پارکینگ را باید ساماندهی کنیم تا رانندگان با فراغ بال به مرز آمده و امور ترانزیتی خود را در کمترین زمان انجام دهند.

  |

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد پس از حادثه به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت که متاسفانه شدت جراحات و آسیب های وارد شده ، منجر به درگذشت این همکار ارجمند و تلاشگر شد .

  |

  نظرات کاربران