در حال بارگذاری ...
 • اختصاص ۳۵ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی آزادراه زنجان - قزوین

  با توجه به محدودیت فصل کاری زنجان ، این پروژه یکساله به اتمام نمی‌رسد و قرار است امسال بخش‌های ضروری کار شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، معاون راهداری اداره‌‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان از اختصاص ۳۵ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی آزادراه زنجان - قزوین در مدت دو سال خبر داد .

  جواد یوسفی از اخذ مجوز بهسازی آزادراه زنجان - قزوین خبر داد و گفت : قرار است این پروژه با برنامه‌ریزی‌های انجام شده ، اجرایی شود .

  او با اشاره به اختصاص ۳۵ میلیارد تومان اعتبار برای بهسازی این آزاده‌‌راه ، گفت : پیمانکار این پروژه مشخص شده است و عملیات اجرایی آن به‌زودی آغاز می‌شود . برای بهسازی آزادراه زنجان-قزوین از شیوه‌های جدید و به‌‌روز استفاده می‌شود ؛ برخی از نقاط این آزادراه نیازمند روکش است و برخی نیز لکه‌گیری می‌شود .

  او مدت اجرای این پروژه را دو ساله عنوان کرد و گفت : با توجه به محدودیت فصل کاری زنجان ، این پروژه یکساله به اتمام نمی‌رسد و قرار است امسال بخش‌های ضروری کار شود .

  معاون راهداری اداره‌‌کل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان زنجان خاطرنشان کرد : مابقی اجرای این پروژه به سال آینده موکول و این آزاد راه در سال آینده به‌طور کامل لکه‌گیری و آسفالت می‌شود .

  وی از اجرای آسفالت راه روستایی گیلوان قدیم در شهرستان طارم نیز خبرداد و گفت : این پروژه به طول ۶۰۰ متر در این شهرستان اجرایی شده است .
  مطالب مرتبط

  راه روستایی ایمن ، عامل موثر در کاهش مهاجرت روستاییان

  راه روستایی ایمن ، عامل موثر در کاهش مهاجرت روستاییان

  مازندران با توجه به نوع اقلیم و شرایط توپوگرافی و به تبع تنوع فرآورده‌های کشاورزی ، مسئله راه‌های مناسب روستایی به منظور حمل ونقل هرچه سریع‌تر ، آسان‌تر و در عین حال ارزان‌ترین فرآورده‌ها به بازار مصرف یکی از اصلی ترین دغدغه‌های ذهنی مسئولان استان و این اداره کل است .

  |

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  ساماندهی سه راهی چورس که جزو برنامه‌های حذف نقطه حادثه خیز بوده و نیز حذف نقطه حادثه خیز در کیلومتر ۱۷ محور چایپاره - خوی و نقطه‌ای دیگر در محور چایپاره - حمزیان بطول ششصد متر از جمله این برنامه‌ها است .

  |

  نظرات کاربران