در حال بارگذاری ...
 • آسفالت ۲۰ کیلومتر از راه های روستایی شهرستان لنجان

  مهمترین مشکل موجود بر سر راه اجرای پروژه های عمرانی ، تامین و تخصیص اعتبارات است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مسئول نگهداری راه های روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت : عملیات سیلکت ۲۰ کیلومتر از راه های روستایی شهرستان لنجان در دستور کار قرار گرفته است .

  محمد کاظمی اظهار کرد : عملیات سیلکت راه روستاهای کته شور به طول ۱۰.۵ کیلومتر ، حاج الوان - قلعه ترکی به طول ۲.۵ کیلومتر ، فتح آباد - صدق آباد به طول ۷ کیلومتر آغاز شده است .

  وی با اشاره به محدودیت های منابع اعتباری و مالی پروژه های راهداری گفت : با تلاش های انجام شده بالغ بر ۱۰ میلیارد ریال اعتبار برای اجرای این پروژه تخصیص یافته است .

  کاظمی با بیان اینکه در سال جاری برنامه ریزی مدونی برای بهسازی راه های روستایی استان اصفهان انجام شده است ، خاطرنشان کرد : مهمترین مشکل موجود بر سر راه اجرای پروژه های عمرانی ، تامین و تخصیص اعتبارات است .

  وی استفاده از روش های نوین برای آسفالت راه های روستایی را اقدامی موثر جهت نیل به اهداف ایمنی تردد کاربران جاده ای و ارتقا کیفیت راه های روستایی عنوان کرد .
  مطالب مرتبط

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد پس از حادثه به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت که متاسفانه شدت جراحات و آسیب های وارد شده ، منجر به درگذشت این همکار ارجمند و تلاشگر شد .

  |

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  یکی از تاثیرات مهم در ارائه خدمات نوین به مسافران حذف واسطه های بدون آورده سرمایه و ایجاد ارزش افزوده در این حوزه و توانمند سازی سرمایه گذاران این بخش است . از طرفی هر اتوبوس می تواند ۱۶۰۰ کیلوگرم توشه همراه و غیر همراه را در چهارچوب قانون و بدون مغایرت با ایمنی مسافران در جعبه ...

  |

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  آذربایجان غربی ، نقطه ثقل ترانزیت کشور

  کریدورهای بین المللی مسیرهایی هستند که با موافقت دولت ها برای تسهیل روند حمل و نقل ایجاد شده اند که گذر اغلب این مسیرها از آذربایجان غربی ، اهمیت استان در حمل و نقل بین المللی و ترانزیتی را از دیدگاه کشورهای دیگر و سازمان های مرتبط بین المللی نشان می دهد .

  |

  اجرای عملیات توسعه محوطه پایانه مرزی میلک در سیستان و بلوچستان

  اجرای عملیات توسعه محوطه پایانه مرزی میلک در سیستان و بلوچستان

  از آنجایی که این پایانه مرزی اهمیت بسزایی در توسعه اقتصاد منطقه و حمل و نقل بین المللی و افزایش مبادلات با کشور افغانستان دارد عملیات توسعه محوطه آن از نظر فیزیکی به منظور ارائه خدمات بهتر به مسافران ، صاحبان کالا و رانندگان در سطح استانداردهای ملی و بین المللی در حال انجام ...

  |

  نظرات کاربران