در حال بارگذاری ...
 • استان فارس از استان های اول کشور در بحث کاهش تصادفات جاده ای

  اگر آزادراه را به طول راه های در دست ساخت اضافه کنیم بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر راه در دست ساخت در استان فارس است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در بحث کاهش تصادفات سهم عمده ای نیاز به فرهنگ سازی دارد و برای تحقق این سهم باید تلاش شود .

  رهام بخش حبیبی فرمانده انتظامی استان فارس ، در جلسه ای که به منظور هماهنگی و ارتباط بیشتر دو مجموعه با مهندس زاهدی مدیر کل راه و شهرسازی فارس برگزار شد ، افزود : راه و نیروی انتظامی هر کدام در جهت کاهش تصادفات و تلفات سهم خود را ایفا می کنند ، ولی متاسفانه فردی که قانون را رعایت نمیکند سهم آن چقدر است . با توجه به وسعت راه های استان فارس و رتبه اول از لحاظ وسعت راه ها در کشور ، فارس جزو استان های پر تصادف نیست .

  حبیبی اظهار داشت : استان فارس در کاهش تصادفات جاده ای جزو استان های اول در کشور است .

  زاهدی مدیر کل راه و شهرسازی فارس نیز در ادامه این جلسه گفت : در استان فارس تلاش های بسیار خوبی در حوزه راه اتفاق افتاده و هم اکنون استان فارس از لحاظ طول بزرگراههای موجوذ رتبه دوم کشور را دارد . ساخت ۲۳۰۰ کیلومتر راه در برنامه اجرایی داریم که ۶۰۰ کیلومتر در دست اجرا است .

  زاهدی خاطرنشان ساخت : اگر آزادراه را به طول راه های در دست ساخت اضافه کنیم بیش از ۱۰۰۰ کیلومتر راه در دست ساخت در استان فارس است .
  مطالب مرتبط

  اتمام اجرای طرح پایلوت کاهش تصادفات جاده ای آذربایجان غربی

  اتمام اجرای طرح پایلوت کاهش تصادفات جاده ای آذربایجان غربی

  امید است با اجرای موفق این طرح در دو فاکتور تاثیر افکار عمومی و منسجم و هدفمند دار نمون ماموریت ها در راستای کمک رسانی به بهبود وضعیت ترافیک در استان نقش آفرینی موثری داشته باشیم و این طرح الگوی مناسبی برای کاهش تصادفات جاده‌ای در دیگر استان‌ها و کشور شود .

  |

  افتتاح دو مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در آذربایجان شرقی تا پایان شهریور ماه

  افتتاح دو مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی در آذربایجان شرقی تا پایان شهریور ماه

  در حال حاضر علاوه بر مجتمع خدماتی رفاهی بین راهی فعال در محورهای مختلف استان که وظیفه خدمات رسانی به مسافران را بر عهده دارند ، ۳۲ مجتمع در حال ساخت و۳۶ مجتمع نیز در مرحله استعلام هستند .

  |

  رشد موثر ۲۰ پله ای استان اصفهان در کاهش تلفات حوادث رانندگی

  رشد موثر ۲۰ پله ای استان اصفهان در کاهش تلفات حوادث رانندگی

  تعداد متوفیان در سال ۹۷ برابر ۷۰۱ نفر بوده که این آمار در سال گذشته به ۶۲۹ نفر رسیده است . کاهش ۷۲ نفری در آمار متوفیان، گواهی بر موثر بودن اقدامات کمیسیون ایمنی استان بوده و ضرورت استمرار این همکاری بین بخشی را مورد تاکید قرار می دهد .

  |

  نظرات کاربران