در حال بارگذاری ...
 • بازدید رئیس هیأت مدیره شرکت رجا از مجموعه سایت فنی و خوابگاه‌های مأموران

  اگرچه با کاهش شدید درآمدهای شرکت ، اختلالات در پرداخت حقوق ایجاد و شرایط مالی همه پرسنل آزاردهنده شده است ، اما با لطف و فضل خداوند یقین داریم این بحران را نیز با کمک یکدیگر پشت سر گذاشته و به شرایط قبل بازخواهیم گشت .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مهندس محمودی رئیس هیأت مدیره رجا صبح امروز با همراهی مهندس یاوری مدیرعامل نوین صنعت رجا و آقای کریمی مدیر حراست رجا از سایت فنی و خوابگاه‌های مأموران بازدید کرد .

  وی در جمع جداگانه کارکنان استیم و همچنین پرسنل قطارهای خودکشش سایمان صنعت کیا از مجموعه نوین صنعت رجا ، ضمن تشریح شرایط کنونی صنعت حمل و نقل ریلی و به‌ویژه شرکت رجا و افت شدید تعداد سفر و درآمدها ، همه پرسنل را به همدلی و تلاش مضاعف دعوت کرد . 

  مهندس محمودی در جمع کارکنان با بیان اینکه با تغییرات ایجادشده در سال‌های اخیر به آینده رجا خوش‌بین هستیم ، تأکید کرد : علی‌رغم مصائب ناشی از شیوع کروناویروس و همه تنگناها و مضیقه‌های ایجاد شده ، یقین بدانید که تمام تلاش ما معطوف به حفظ حداکثری کارکنان خواهد بود و انشاء ا... نیروهای جداشده نیز به خانواده بزرگ رجا بازخواهند گشت .

  رئیس هیأت مدیره رجا افزود : همه شما نیروی رجا بودید و هستید و خواهید ماند. لذا یکی از دغدغه‌های مدیرعامل و هیأت مدیره رجا و نوین صنعت، صیانت از امنیت شغلی پرسنل است .

  وی ضمن ابراز تأسف بابت تأخیر در پرداخت حقوق‌ها، تأکید کرد : اگرچه با کاهش شدید درآمدهای شرکت ، اختلالات در پرداخت حقوق ایجاد و شرایط مالی همه پرسنل آزاردهنده شده است ، اما با لطف و فضل خداوند یقین داریم این بحران را نیز با کمک یکدیگر پشت سر گذاشته و به شرایط قبل بازخواهیم گشت .

  مهندس محمودی در پایان سخنان کوتاه خود ، با حمایت از استمرار آموزش‌های کاربردی و سطح بندی توانمندی فنی کارکنان ، بر لزوم ارتقاء توان فنی همه پرسنل به‌ویژه در بخش خودکشش‌ها تأکید کرد و از مدیرعامل نوین صنعت خواست با قوّت و بدون وقفه از فرصت ایجادشده در راستای رفع مشکلات تعمیراتی و افزایش توانمندی نیروهای کاربلد فنی استفاده کند .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران