در حال بارگذاری ...
 • تردد بیش از ۴۲ هزار دستگاه وسیله نقلیه سنگین باری از پایانه های مرزی جلفا و نوردوز

  با توجه به شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت و محدودیت تردد مسافر در این مرزها میزان تردد مسافر در این مدت بیش از ۹۰ درصد کاهش داشته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در چهار ماهه اول سال ۱۳۹۹ شاهدتردد بیش از ۴۲ هزار دستگاه وسائط نقلیه سنگین باری بودند .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی با اعلام این خبر افزود : دراین مدت بیش از ۲۶ هزار و ۴۰۰ دستگاه کامیون ایرانی و خارجی از مرز نوردوز و ۱۶ هزار دستگاه کامیون ایرانی و خارجی از مرز جلفا تردد کرده اند .

  اورجعلی علیزاده افزود : در این مدت تردد کامیون‌های ایرانی ۲۵  درصد در مرز نوردوز و ۴۹ درصد در مرز جلفا نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است . در همین مدت میزان واردات و صادرات از مرز نوردوز ۲۹۳ هزار تن و میزان کالای ترانزیت ورودی و خروجی از این مرز ۱۴ هزار و ۷۰۰ تن بوده است .

  علیزاده گفت : در همین مدت میزان واردات و صادرات کالا از مرز جلفا ۸۲ هزار و ۳۰۰ تن و میزان کالای ترانزیت ورودی و خروجی از این مرز ۱۰۷ هزار و ۵۰۰ تن بوده است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همچنین اظهار داشت : با توجه به شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت و محدودیت تردد مسافر در این مرزها میزان تردد مسافر در این مدت بیش از ۹۰ درصد کاهش داشته است .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران