در حال بارگذاری ...
 • تردد بیش از ۴۲ هزار دستگاه وسیله نقلیه سنگین باری از پایانه های مرزی جلفا و نوردوز

  با توجه به شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت و محدودیت تردد مسافر در این مرزها میزان تردد مسافر در این مدت بیش از ۹۰ درصد کاهش داشته است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، پایانه های مرزی جلفا و نوردوز در چهار ماهه اول سال ۱۳۹۹ شاهدتردد بیش از ۴۲ هزار دستگاه وسائط نقلیه سنگین باری بودند .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان آذربایجان شرقی با اعلام این خبر افزود : دراین مدت بیش از ۲۶ هزار و ۴۰۰ دستگاه کامیون ایرانی و خارجی از مرز نوردوز و ۱۶ هزار دستگاه کامیون ایرانی و خارجی از مرز جلفا تردد کرده اند .

  اورجعلی علیزاده افزود : در این مدت تردد کامیون‌های ایرانی ۲۵  درصد در مرز نوردوز و ۴۹ درصد در مرز جلفا نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش داشته است . در همین مدت میزان واردات و صادرات از مرز نوردوز ۲۹۳ هزار تن و میزان کالای ترانزیت ورودی و خروجی از این مرز ۱۴ هزار و ۷۰۰ تن بوده است .

  علیزاده گفت : در همین مدت میزان واردات و صادرات کالا از مرز جلفا ۸۲ هزار و ۳۰۰ تن و میزان کالای ترانزیت ورودی و خروجی از این مرز ۱۰۷ هزار و ۵۰۰ تن بوده است .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان همچنین اظهار داشت : با توجه به شیوع ویروس کرونا و ممنوعیت و محدودیت تردد مسافر در این مرزها میزان تردد مسافر در این مدت بیش از ۹۰ درصد کاهش داشته است .
  مطالب مرتبط

  اجرای عملیات خط کشی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  اجرای عملیات خط کشی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  از ابتدای سال تا به امروز اجرای عملیات خط کشی در محورهای بابل - بابلسر ، بابلسر - فریدونکنار ، کمربندی بابلسر ، آمل - بابل ، آمل - بابل قدیم ، قائمشهر - بابل و قائم شهر - جویبار به طول بیش از ۱۱۰ کیلومتر توسط این اداره کل به اجرا در آمد .

  |

  کاهش ۵۳ درصدی جابجایی مسافر در سیستان و بلوچستان به دلیل شیوع ویروس کرونا

  کاهش ۵۳ درصدی جابجایی مسافر در سیستان و بلوچستان به دلیل شیوع ویروس کرونا

  به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، شرکت ها و موسسات مسافربری لازم است ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، نسبت به ضدعفونی وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده ای قبل از حرکت و همچنین الزام پرسنل ، رانندگان و مسافران به استفاده از ماسک اقدام کنند .

  |

  نظرات کاربران