در حال بارگذاری ...
 • معرفی سرپرست اداره مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی فرودگاه امام خمینی (ره)

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، در مراسمی با حضور عضو هیات مدیره شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)، مهدی مراد حاصلی به عنوان سرپرست اداره مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی این فرودگاه معرفی شد .

  در ابتدای این مراسم که در دفتر محمدرضا کریمیان ، عضو هیات مدیره و معاون بهره برداری فرودگاهی شرکت شهر فرودگاهی با حضور امیرحسین رحیمی ، معاون عملیات هوانوردی فرودگاه امام خمینی و مجید یارندی ، مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران برگزار شد، کریمیان بر تعامل بیش از پیش شهر فرودگاهی و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران در حوزه فناوری اطلاعات تاکید کرد و خواستار ایجاد سامانه هایی جهت محاسبه دقیق عوارض فرودگاهی و مسافری شرکت های هواپیمایی شد .

  همچنین رحیمی ، معاون عملیات هوانوردی فرودگاه امام خمینی (ره) ابراز امیدواری کرد که در فصل نوین ، شاهد تغییرات مثبت در پیشبرد هرچه بیشتر فناوری های جدید و حرکت به سمت اتوماسیون فعالیت ها باشیم .

  وی استفاده از فناوری اطلاعات روز در سامانه های هوانوردی را ضروری دانست و بر ارتقا سرویس های اداره مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی فرودگاه امام خمینی (ره) تاکید کرد .

  همچنین یارندی، مدیرکل مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی شرکت فوردگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، ضمن معرفی سرپرست جدید اداره مخابرات و فناوری اطلاعات هوانوردی فرودگاه امام خمینی مبنای انتخاب مرادحاصلی را ایجاد فضای مشارکت مطلوب بین دو بخش شهر فرودگاهی و شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران، عنوان و ابراز امیدواری کرد که نیروی جوانی و تخصص مرادحاصلی موجب پیشرفت روزافزون برنامه و نزدیکی تعاملات شود و امکانی برای انتقال تجربیات طرفین در موضوعات مشترک بحث عوارض باشد.

  وی گفت : یکی از نیروهای خوب و پر تلاش ستاد را صرفا با نگاه بین بخشی و با هدف پیشرفت مشترک هر دو حوزه فرودگاهی و ستادی برای این مسوولیت با پیشنهاد معاون عملیات هوانوردی فرودگاه امام خمینی (ره) انتخاب کردیم و نهایت همکاری را با وی از طرف ستاد به عمل خواهیم آورد .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران