در حال بارگذاری ...
 • تقویت تعاملات و هماهنگی ها در اجرای برنامه ها با تشکل‌های صنفی بخش حمل و نقل جاده ای

  با توجه به کاهش تقاضا در حوزه حمل و نقل مسافر و خسارت های مالی در این بخش به دلیل شیوع بیماری کووید ۱۹ می بایست روند رسیدگی به این مشکلات با شدت بیشتری دنبال شود و به منظور جبران بخشی از این خسارت ها بسته‌های حمایتی مورد نیاز شاغلان این بخش از طریق هماهنگی با سایر دستگاه ها تهیه و اجرا شود .

  ​به گزارش پرتال حمل و نقل ، قائم‌مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در ستاد و امور استانها و مجلس شورای اسلامی ، بر تقویت تعاملات کاری و هماهنگی ها در اجرای برنامه ها با تشکل‌های صنفی بخش حمل و نقل جاده‌ای تاکید کرد .

  داریوش امانی در نشست هم اندیشی با معاون حمل و نقل و مدیران حوزه حمل و نقل اظهار داشت : تشکل ها و انجمن‌های صنفی ، محور ارتباطی بخش حاکمیتی با جامعه شرکت‌ها و رانندگان به شمار می روند و در اجرای مطلوب و موثر بر نامه ها، دستورالعمل ها و تصمیمات اتخاذ شده نقش موثری دارند . با توجه به شرایط موجود می بایست از طریق برگزاری نشست های مجازی به صورت ویدیو کنفرانس ، هماهنگی‌های لازم را با رؤسا و نمایندگان صنوف شرکت ها و رانندگان در بخش حمل و نقل کالا و مسافر انجام داده و در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها مد نظر قرار داد .

  امانی رسیدگی به وضعیت شرکت ها و رانندگان حمل و نقل کالا و مسافر را یکی از اولویت‌های اصلی بخش حمل و نقل اعلام کرد و افزود : با توجه به کاهش تقاضا در حوزه حمل و نقل مسافر و خسارت های مالی در این بخش به دلیل شیوع بیماری کووید ۱۹ می بایست روند رسیدگی به این مشکلات با شدت بیشتری دنبال شود و به منظور جبران بخشی از این خسارت ها بسته‌های حمایتی مورد نیاز شاغلان این بخش از طریق هماهنگی با سایر دستگاه ها تهیه و اجرا شود .

  قائم‌مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خاطرنشان کرد : این سازمان یکی از سازمان های خدمات‌رسان به عموم هموطنان در کشور به شمار می رود که همواره تلاش بر این است تا با شناسایی مشکلات و کاستی های موجود سطح خدمات رسانی در این سازمان به کاربران و خدمات گیرندگان آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند .

  این گزارش حاکی است ، در ادامه این نشست مهران قربانی معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای طی سخنانی به دغدغه های مهم در این بخش اشاره کرد و برنامه ها و راهکارهای رفع مشکلات موجود را ارائه نمود . همچنین مدیران زیرمجموعه این معاونت برنامه های عملیاتی و طرح های اجرایی خود را در راستای ارتقای وضع موجود و افزایش بهره وری در عملکرد ها در سال جاری معرفی کردند .
  مطالب مرتبط

  اجرای عملیات خط کشی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  اجرای عملیات خط کشی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  از ابتدای سال تا به امروز اجرای عملیات خط کشی در محورهای بابل - بابلسر ، بابلسر - فریدونکنار ، کمربندی بابلسر ، آمل - بابل ، آمل - بابل قدیم ، قائمشهر - بابل و قائم شهر - جویبار به طول بیش از ۱۱۰ کیلومتر توسط این اداره کل به اجرا در آمد .

  |

  کاهش ۵۳ درصدی جابجایی مسافر در سیستان و بلوچستان به دلیل شیوع ویروس کرونا

  کاهش ۵۳ درصدی جابجایی مسافر در سیستان و بلوچستان به دلیل شیوع ویروس کرونا

  به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، شرکت ها و موسسات مسافربری لازم است ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، نسبت به ضدعفونی وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده ای قبل از حرکت و همچنین الزام پرسنل ، رانندگان و مسافران به استفاده از ماسک اقدام کنند .

  |

  نظرات کاربران