در حال بارگذاری ...
 • تقویت تعاملات و هماهنگی ها در اجرای برنامه ها با تشکل‌های صنفی بخش حمل و نقل جاده ای

  با توجه به کاهش تقاضا در حوزه حمل و نقل مسافر و خسارت های مالی در این بخش به دلیل شیوع بیماری کووید ۱۹ می بایست روند رسیدگی به این مشکلات با شدت بیشتری دنبال شود و به منظور جبران بخشی از این خسارت ها بسته‌های حمایتی مورد نیاز شاغلان این بخش از طریق هماهنگی با سایر دستگاه ها تهیه و اجرا شود .

  ​به گزارش پرتال حمل و نقل ، قائم‌مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در ستاد و امور استانها و مجلس شورای اسلامی ، بر تقویت تعاملات کاری و هماهنگی ها در اجرای برنامه ها با تشکل‌های صنفی بخش حمل و نقل جاده‌ای تاکید کرد .

  داریوش امانی در نشست هم اندیشی با معاون حمل و نقل و مدیران حوزه حمل و نقل اظهار داشت : تشکل ها و انجمن‌های صنفی ، محور ارتباطی بخش حاکمیتی با جامعه شرکت‌ها و رانندگان به شمار می روند و در اجرای مطلوب و موثر بر نامه ها، دستورالعمل ها و تصمیمات اتخاذ شده نقش موثری دارند . با توجه به شرایط موجود می بایست از طریق برگزاری نشست های مجازی به صورت ویدیو کنفرانس ، هماهنگی‌های لازم را با رؤسا و نمایندگان صنوف شرکت ها و رانندگان در بخش حمل و نقل کالا و مسافر انجام داده و در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها مد نظر قرار داد .

  امانی رسیدگی به وضعیت شرکت ها و رانندگان حمل و نقل کالا و مسافر را یکی از اولویت‌های اصلی بخش حمل و نقل اعلام کرد و افزود : با توجه به کاهش تقاضا در حوزه حمل و نقل مسافر و خسارت های مالی در این بخش به دلیل شیوع بیماری کووید ۱۹ می بایست روند رسیدگی به این مشکلات با شدت بیشتری دنبال شود و به منظور جبران بخشی از این خسارت ها بسته‌های حمایتی مورد نیاز شاغلان این بخش از طریق هماهنگی با سایر دستگاه ها تهیه و اجرا شود .

  قائم‌مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای خاطرنشان کرد : این سازمان یکی از سازمان های خدمات‌رسان به عموم هموطنان در کشور به شمار می رود که همواره تلاش بر این است تا با شناسایی مشکلات و کاستی های موجود سطح خدمات رسانی در این سازمان به کاربران و خدمات گیرندگان آن به میزان قابل توجهی افزایش پیدا کند .

  این گزارش حاکی است ، در ادامه این نشست مهران قربانی معاون حمل و نقل سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای طی سخنانی به دغدغه های مهم در این بخش اشاره کرد و برنامه ها و راهکارهای رفع مشکلات موجود را ارائه نمود . همچنین مدیران زیرمجموعه این معاونت برنامه های عملیاتی و طرح های اجرایی خود را در راستای ارتقای وضع موجود و افزایش بهره وری در عملکرد ها در سال جاری معرفی کردند .
  مطالب مرتبط

  یکی از وظایف اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جلب رضایت و فراهم آوردن امکانات رفاهی حداقلی برای این قشر زحمتکش می باشد .

  |

  نصب دروبین های کنترل سرعت در محورهای اهواز - رامهرمز - بهبهان و اهواز – شوش در صورت تکمیل و چهاربانده شدن محور ، انجام می شود .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان کرمان گفت : با هدف نظارت بهتر بر مجتمع های خدماتی رفاهی و شرکت های حمل و نقلی ...

  |

  در این مدت بیشترین رشد تردد ناوگان باری از بین پایانه های مرزی استان به پایانه مرزی سرو با ۲۵۱ درصد افزایش اختصاص داشته در حالیکه در پایانه مرزی پلدشت نیز شاهد کاهش ۳۳ درصدی تردد ناوگان باری به دلیل افزایش عوارض ورودی کشور مقابل بوده ایم .

  |

  در سال ۹۹ اعتبار تخصیص یافته ۲ میلیارد تومان بود که به اتمام رسیده و در سال‌جاری نیز یک میلیارد اعتبار مصوب شده که در صورت تزریق ، عملیات تعمیر و روکش و لکه گیری انجام خواهد شد .

  |

  نظرات کاربران