در حال بارگذاری ...
 • ⁣یاتا پیش بینی خود برای بازگشت سفرهای هوایی به سطح پیش از بحران کرونا را تغییر داد

  پیش بینی شده بود که کاهش مسافر در ماه آوریل ۴۶ درصد باشد ولی قوانین پیش گفته این عدد را به ۵۵ درصد افزایش داد . 

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، یاتا در مقام نماینده ۳۰۰ شرکت هواپیمایی در سراسر جهان ، پیش بینی خود را برای بازگشت سفرهای هوایی به سطح پیش از بحران کرونا تا سال ۲۰۲۴ تمدید کرد . این تجدید نظر در پی تضعیف تلاش ها برای مهار کرونا صورت گرفته است . 

  یاتا اظهار می دارد که ایالات متحده و کشورهای در حال توسعه در کنار هم ۴۰ درصد از سفرهای هوایی دنیا را انجام می دهند ، بنابراین شیوع مداوم و کنترل نشده در این کشورها ، چشم انداز بازگشت صنعت هوایی را تضعیف می کند . 

  ممنوعیت مداوم ورود و الزام به قرنطیه در بسیاری از کشورها نیز پیش بینی های یاتا را با تغییرات آماری روبرو کرده است . برای مثال پیش بینی شده بود که کاهش مسافر در ماه آوریل ۴۶ درصد باشد ولی قوانین پیش گفته این عدد را به ۵۵ درصد افزایش داد . 

  برایان پیرس اقتصاددان ارشد یاتا گفت : نیمه دوم سال جاری بهبودی کمتر از انتظار ما دارد . بنابراین گزارش ، آمار مسافر در ماه ژوئن ۸۷ درصد نسبت به سال گذشته کاهش یافته است . تصمیم اخیر دولت انگلیس برای قرنطیه کردن همه مسافران ورودی از اسپانیا منجر به عدم قطیت بیشتر شده است . 

  پیرس معتقد است که ادامه ممنوعیت ورود منجر به کاهش سفرهای تجاری خواهد شد .  این شاخص بخش مهمی از پیش بینی یاتا بود . این مسئله هشداری برای شرکتهای هواپیمایی دور پرواز است که ظرفیت خود را با مسافران تجاری پر می کردند . 

  یاتا در پایان یادآور می شود که افزایش عادت های آنلاین نیز یکی دیگر از عوامل سرعت گیر در پیش بینی یاتا است . بنابراین شرکتهای هواپیمایی باید دیدگاه خود را به سمت افزایش ظرفیت بار سوق دهند .
  مطالب مرتبط

  راه اندازی سامانه جامع آمار هوانوردی در آینده نزدیک

  راه اندازی سامانه جامع آمار هوانوردی در آینده نزدیک

  تمامی پرسنل شرکت های هواپیمایی و شرکت های هندلینگ موظفند از لوازم حفاظت شخصی استفاده کرده و این امر مورد توجه جدی قرار گیرد و با توجه به اینکه از امروز بازرسی ها با جدیت بیشتری صورت خواهد گرفت چنانچه تخلفی مشاهده شود برابر با مقررات برخورد خواهد شد .

  |

  تحلیل ایکائو درباره تاثیرات ویروس کرونا بر سفرهای هوایی

  تحلیل ایکائو درباره تاثیرات ویروس کرونا بر سفرهای هوایی

  ایکائو تاثیر کرونا بر وضعیت هواپیمایی مناطق مختلف جهان را نیز به تفکیک پیش بینی کرده است که بر این اساس در اروپا کاهش ۴۱۱ تا ۷۱۸ میلیون نفری مسافر و نیز کاهش ۵۶ تا ۹۸ میلیارد دلاری درآمدها پیش بینی شده است .

  |

  ⁣نقشه راه یاتا برای برون رفت از بحران کرونا

  ⁣نقشه راه یاتا برای برون رفت از بحران کرونا

  نقشه راه یاتا شروع خوبی برای حمل و نقل هوایی است . زمان بندی بسیار مهم است . دولت ها اهمیت حمل و نقل هوایی را برای بهبود اقتصادی و اجتماعی کشور خوب درک می کنند و بسیاری از آنها قصد دارند تا در ماه های آینده به صورت مرحله ای مرزهای خود را باز کنند .

  |

  نظرات کاربران