در حال بارگذاری ...
 • افزایش پروازهای هفتگی در مسیر قطر - شیراز و بالعکس

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل فرودگاه های استان فارس از افزایش پروازهای قطر - شیراز - قطر از چهار به هفت پرواز در هفته خبر داد .

  رضا بدیعی فرد با اشاره به پیگیری های انجام شده جهت برقراری پروازهای خارجی در فرودگاه بین المللی شیراز گفت : در این راستا، با برنامه ریزی های انجام شده و همچنین فراهم کردن بستر مناسب برای ایجاد و بهبود زیرساخت‌های بهداشتی ، شاهد برقراری پروازهای قطر ایرویز و سایر شرکت های هواپیمایی داخلی و خارجی در فرودگاه شیراز هستیم .

  بدیعی فرد افزود : در پی شیوع ویروس کرونا و توقف چهارماهه پروازهای خارجی در فرودگاه شیراز ، قطر ایرویز از ۲۷ تیرماه امسال با انجام چهار پرواز هفتگی فعالیت پروازی خود را از سر گرفت و اکنون با بهبود شرایط از دهم مرداد ماه اقدام به برقراری پروازها به روال گذشته کرده است .

  وی با اشاره به رعایت و اجرای دستورالعمل های بهداشتی در فرودگاه شیراز گفت : این پروازها با رعایت تمام دستورالعمل‌های بهداشتی از سوی مسافران و کروی پروازی در هواپیما و همچنین تب سنجی و غربالگری همه مسافران در بدو ورود به ترمینال با استفاده از دوربین حرارتی ، دریافت و بررسی فرم های خود اظهاری و تعهد نامه قبل از پرواز و ارایه جواب آزمایش PCR در محدوده زمانی ۹۶ ساعت پیش از پرواز انجام می شود .
  مطالب مرتبط

  انتصاب مدیرکل فرودگاه های استان فارس

  انتصاب مدیرکل فرودگاه های استان فارس

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، با ابلاغی از سوی رییس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران ، غلامرضا کریم آقائی به عنوان مدیرکل ...

  |

  نظرات کاربران