در حال بارگذاری ...
 • آسفالت ۶۴ درصد از راه های روستایی استان خوزستان

  تاکنون ۳۰ راه روستایی در استان با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال آسفالت شده اند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان گفت : از نظر شاخص طول راه ها ۶۴ درصد راه های روستایی خوزستان آسفالت هستند .

  غلامعباس بهرامی نیا اظهار کرد : این استان ۱۲ هزار و ۱۵۱ کیلومتر راه روستایی دارد که از این میزان ۷ هزار و ۷۸۶ کیلومتر آسفالت و مابقی شنی و خاکی است لذا از نظر شاخص طول راه ها ۶۴ درصد از راه های روستایی استان آسفالت هستند .

  وی سهم استان از طرح ملی ابرار را ۲۵۱ کیلومتر عنوان کرد و افزود : تاکنون ۳۰ راه روستایی در استان با اعتباری بالغ بر ۶۰ میلیارد ریال آسفالت شده اند .

  مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان بیان کرد : در قالب طرح ملی ابرار بهسازی ، شن‌ریزی و آسفالت راه ۴۱ روستا در شهرستان‌ های استان با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال اجرا خواهد شد .

  بهرامی نیا با بیان اینکه سال گذشته برای اجرای طرح ملی ابرار در استان ۳۵۰ میلیارد ریال اعتبار اختصاص یافت افزود : اجرای طرح ابرار در استان خوزستان تاثیر قابل توجهی بر ارتقاء ایمنی ، کاهش تلفات رانندگی و تسهیل جابجایی بار و مسافر در مسیرهای روستایی دارد .
  مطالب مرتبط

  امسال بهسازی ، شن‌ریزی و آسفالت راه ١٠٠ روستا در شهرستان ‌های استان با اعتباری بیش از یک هزار و ۵۰۶ میلیارد ریال در قالب طرح ملی ابرار اجرایی خواهد شد .

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نگهداری راه و ابنیه فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای جنوب استان سیستان و بلوچستان از انعقاد قرارداد افزون ...

  |

  تا پایان امسال لکه گیری و انواع روکش های حفاظتی سرد و گرم بیش از ۵۰۰ کیلومتر راه در خراسان جنوبی با اعتباری افزون بر۸۰۰ میلیارد ریال در دستور کار اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قرار دارد .

  |

  راه های روستایی و فرعی با توجه به نوع کارایی آن برای تردد ناوگان حامل بار تناژ پایین طراحی شده اند که عدم کنترل خروج ناوگان حامل تناژهای بالا تخریب راه را منجر می شود که با وجود پیگیری های متعدد سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای تاکنون نتیجه ای برای راه اندازی پلیس راه روستایی ...

  |

  بر اساس این تفاهم نامه ، قیر مورد نیاز آسفالت این محورهای روستایی تا سقف ۷۸ میلیارد ریال و تا پایان امسال توسط نهاد پیشرفت و آبادانی شهرستان چالدران زیر مجموعه بنیاد علوی تهیه و آماده خواهد شد . بر اساس این  تفاهم نامه اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای آذربایجان غربی نیز ...

  |

  نظرات کاربران