در حال بارگذاری ...
 • افزایش ۲۰۸ درصدی کشف تخلف اضافه تناژ کامیون ها در سطح جاده های خوزستان

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان از افزایش ۲۰۸ درصدی کشف تخلف اضافه تناژ وسایل نقلیه سنگین در سطح جاده های استان از ابتدای سال جاری تاکنون خبر داد .

  غلامعباس بهرامی نیا گفت : از ابتدای سال جاری تاکنون با همکاری پلیس راه و اعمال نظارت وکنترل بیشتر وسایل نقلیه ۳۰۴  مورد تخلف در خصوص اضافه تناژ شناسایی شد که امیدواریم با افزایش عوامل نظارتی شاهد رعایت بیشتر نکات ایمنی از سوی رانندگان وسایل نقلیه عمومی جاده ای باشیم .

  وی با بیان اینکه بیشترین محورهای کنترل شده اهواز - اندیمشک ، اهواز - بندر امام خمینی(ره) و اهواز - ملاثانی بودند ، افزود : کشف تخلف اضافه تناژ در سطح جاده های استان نسبت به مدت مشابه سال گذشته رشد ۲۰۸ درصدی را نشان می دهد .

  مدیرکل کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان تأکید کرد : کنترل اضافه بار موجب جلوگیری از تخریب راه، فرسودگی جاده و ارتقاء ایمنی وسیله نقلیه خواهد شد که این مهم با پشتیبانی از طریق نصب باسکول های سیار و ثابت توسط این اداره کل و همکاری پلیس راه انجام می پذیرد .
  مطالب مرتبط

  روحیه ایثار و مجاهدت ، خمیر مایه اصلی فعالان حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور

  روحیه ایثار و مجاهدت ، خمیر مایه اصلی فعالان حوزه راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور

  در بخش حمل و نقل ناوگان حمل و نقل کالا با مجاهدت اقدام به تخلیه و حمل کالاهای اساسی از بنادر شمالی و جنوبی کردند ، کما این که در حوزه حمل و نقل مسافر نیز خدمات شایسته ای به مسافران ارائه می شود .

  |

  نظرات کاربران