در حال بارگذاری ...
 • امنیت و سلامت ، اولویت اصلی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از اقدامات بهداشتی مستقر ، قبل از گیت پلیس با انجام تست های بالینی و ارائه کارت سلامت و اتاق پزشک در مسیر عبوری مسافرین پروازهای خروجی بازدید کردند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رعایت تمامی پروتکل‌های تعریف شده از سوی سازمان بهداشت جهانی همواره در دستور کار شرکت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) قرار دارد و همین روند موجب رضایت بازرسان سازمان جهانی بهداشت از رعایت پروتکل های بهداشتی در فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) شده است .

  مجتبی شمس نژاد مدیرکل دفتر ایمنی و تضمین کیفیت شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) با بیان مطلب فوق افزود : نمایندگان سازمان جهانی بهداشت به منظور بررسی شرایط بهداشتی و نحوه ارائه خدمات سلامت ، پیشگیری و مقابله با ویروس کووید ١٩ در سفر خود به ایران رعایت این نکات در فرودگاه بین‌المللی امام خمینی را مورد بررسی قرار دادند .

  او گفت : نمایندگان این سازمان به همراه نمایندگان وزارت بهداشت ، درمان و آموزش پزشکی و مدیران این مجموعه از تجهیزات و تسهیلات موجود در بهداشت مرزی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) شامل دوربین حرارتی ، تب سنج ها ، خط قرمز ، فضای ایزوله و اتاق بهداشت در مسیر عبور مسافرین در پرواز های ورودی بازدید کردند .

  شمس نژاد اظهار کرد : نمایندگان سازمان جهانی بهداشت از اقدامات بهداشتی مستقر ، قبل از گیت پلیس با انجام تست های بالینی و ارائه کارت سلامت و اتاق پزشک در مسیر عبوری مسافرین پروازهای خروجی بازدید کردند .

  این ادامه داد: بازرسان سازمان جهانی بهداشت ضمن اعلام رضایت خود نسبت به انجام اصولی تمامی فرآیند های نظارتی و همچنین تسهیلات و تجهیزات موجود در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) ، رعایت اصول و پروتکل‌های بهداشتی در فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) را مطابق با استاندارد های بین المللی در پیشگیری از شیوع ویروس کووید ١٩ دانستند .
  مطالب مرتبط

  لازم بذکر است مسافران محترم می بایست فیش عوارض خروج از کشور را هنگام مراجعه به پلیس گذرنامه در فرودگاه بهمراه داشته باشند و یا در صورت واریز مبلغ بصورت اینترتی ، حتماً از تراکنش خود پرینت تهیه فرمایند .

  |

  با توجه به اینکه سازمان بهداشت جهانی ، سهم عمده تصادفات و شدت ان را سرعت ارزیابی کرده است ، بنابراین روی سرعت مناسب تردد به ویژه در مناطق مسکونی تاکید دارد . به همین منظور راه‌اندازی کمپین #love۳۰ یعنی سرعت حداکثر ۳۰ برای مناطق پرجمعیت و مناطقی که حرکت‌های عرضی زیاد دارد به ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ عملیات اصلاح استریپ‌ها و ترمیم سطوح پروازی فرودگاه بین المللی امام خمینی(ره) در حال اجرا است ...

  |

  با تلاش رانندگان ، تمام کالاها از جمله کالاهای اساسی بدون هیچ توقفی ، در حال جابه‌جایی از این بندر هستند و این روند نیز همچنان ادامه خواهد داشت .

  |

  هزینه تصادفات جاده‌ای معادل ۳ درصد تولید ناخالص داخلی است که متاسفانه در ایران حدود ۶ درصد تخمین زده می‌شود که اثرات نامطلوبی بر توسعه کلی کشور دارد . سرمایه‌گذاری در ایمنی راه‌ها قطعا تاثیر مثبتی بر سلامت عمومی و اقتصاد خواهد داشت . مرگ و میر و آسیب‌های ناشی از تصادفات ...

  |

  نظرات کاربران