در حال بارگذاری ...
 • برج موبایل سیار ساخت داخل نمونه استفاده از تحریم برای جهش تولید

  تلاش می کنیم با شناخت ظرفیت های داخلی و اعتماد به محققان ایرانی سامانه های حمل و نقل را در تمام بخش ها فراهم کنیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در حاشیه مراسم رونمایی از نخستین برج موبایل سیار ساخت داخل با تاکید بر اینکه نباید اجازه داد با تحریم چرخ حرکت به توسعه توسعه اقتصادی کند شود ، از این برج موبایل به عنوان نمونه باارزش از پرش و جهش تولید در شرایط تحریم یاد کرد .

  محمد اسلامی ، امروز (ششم مرداد) در حاشیه این مراسم با اشاره به تحویل نخستین برج موبایل سیار پیشرفته ساخت داخل به شرکت فرودگاه ها عنوان کرد : این محصول داخلی دارای اهمیت زیادی است . در شرایط تحریم نباید اجازه دهیم چرخ حرکت به سوی توسعه کند شود و با ساخت این برج مراقبت توانسته ایم از دوران تحریم برای پرش و جهش تولید با برخورداری از فناوری های جدید استفاده کنیم .

  اسلامی با اشاره به توجه خاص وزارت راه و شهرسازی به ظرفیت های داخلی در دوران تحریم افزود : تلاش می کنیم با شناخت ظرفیت های داخلی و اعتماد به محققان ایرانی سامانه های حمل و نقل را در تمام بخش ها فراهم کنیم .

  وزیر راه و شهرسازی همچنین با اشاره به اینکه سفارش های دیگری نیز از سوی شرکت فرودگاه ها و ناوبری هوایی ایران و سایر سازمان ها و شرکت های زیرمجموعه وزارت راه و شهرسازی به وزارت دفاع داده شده است ، افزود : در آغاز راه تولید محصولات حمل و نقل در شقوق مختلف با ظرفیت داخلی هستیم و تلاش داریم با استفاده از توان داخلی به سمت دستیابی به سیستم یکپارچه هوشمند حمل و نقل حرکت کنیم .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران