در حال بارگذاری ...
 • آغاز پروژه احداث پل تنگ خشک در شهرستان سمیرم

  با اجرای این پروژه ، ضمن ارتقا ایمنی تردد کاربران در این منطقه ، نقطه پرتصادف قوس تنگ خشک سمیرم نیز ایمن سازی خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان از آغاز پروژه احداث پل تنگ خشک سمیرم خبر داد .

  آرمین حمیدی اظهار کرد : این پل بر روی رودخانه تنگ خشک واقع در محور سمیرم - یاسوج احداث خواهد شد .

  وی درباره مشخصات فنی این پروژه اظهار کرد : این پل به عرض ۱۱ متر با  دو دهانه ۲۰ متری بر روی رودخانه تنگ خشک سمیرم احداث می شود و سیستم سازه ای آن از تیرهای پیش ساخته ، شمع و ستون است.

  رئیس اداره نگهداری ابنیه فنی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان اعتبار اجرایی این پروژه را بیش از ۲۶ میلیارد ریال عنوان و اظهار کرد : با اجرای این پروژه ، ضمن ارتقا ایمنی تردد کاربران در این منطقه ، نقطه پرتصادف قوس تنگ خشک سمیرم نیز ایمن سازی خواهد شد .

  حمیدی با اشاره به مشکلات کنونی پل برای کاربران تصریح کرد : پل موجود به صورت خرپایی و به عرض ۳ متر است که برای عبور دو خط کافی نیست و با احداث پل مذکور مشکل تردد و قوس خطرناک در این نقطه برطرف می شود .
  مطالب مرتبط

  پیشرفت فیزیکی ۴۳ درصدی ساختمان اصلی مسافری و تجاری پایانه مرزی رازی خوی

  پیشرفت فیزیکی ۴۳ درصدی ساختمان اصلی مسافری و تجاری پایانه مرزی رازی خوی

  متاسفانه با توجه به شرایط محدودیت‌های کرونایی در ۹ ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد کاهش ۹۹/۶۷ درصدی تردد مسافران ورودی و خروجی از این پایانه مرزی بودیم که امید است با بهبود شرایط و رفع محدودیت های کرونایی و اتمام پروژه های عمرانی شاهد رونق گذشته تردد مسافرین ...

  |

  اولویت بازگشایی راه‌ها در زمستان ، محورهای شریانی و اصلی است

  اولویت بازگشایی راه‌ها در زمستان ، محورهای شریانی و اصلی است

  از آنجایی که این استان با سه محور شریانی و کوهستانی به پایتخت کشور متصل بوده ، در زمان بحران و شرایط جوی سنگین ، اولویت کاری مجموعه بازگشایی و مهیا بودن تردد در این سه محور بوده و پس از آن در اولویت‌های بعدی محورهای فرعی پر تردد کوهستانی و سپس محورهای روستایی و ییلاقی است . 

  |

  نجات بیش از ۲۰۰ خودرو از برف و کولاک در محور اشنویه - ارومیه

  نجات بیش از ۲۰۰ خودرو از برف و کولاک در محور اشنویه - ارومیه

  متاسفانه برخی از رانندگان نیز با وجود داشتن زنجیرچرخ ، اقدام به بستن آن در مسیر نمی‌کردند که این موضوع نه تنها برای خودشان بلکه برای دیگر خودروها نیز مشکل ایجاد کرده و علاوه بر گرفتار شدن در برف موجب ایجاد ترافیک در جاده‌ها نیز شده است .

  |

  تشدید نظارت‌ها بر ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان همدان

  تشدید نظارت‌ها بر ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان همدان

  رعایت نکات ایمنی از طرف رانندگان و نظارت بر موارد ایمنی ناوگان ها برابر چک لیست های نظارتی به ویژه به همراه داشتن تجهیزات زمستانی ، از طرف مدیران فنی شرکت های حمل‌ و نقل از اهمیت بسزایی برخوردار است .

  |

  نظرات کاربران