در حال بارگذاری ...
 • تسهیل روند ترخیص قطعات کلیدی و کاربردی خودروسازی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) تمامی تلاش خود را برای پاسخگویی به نیاز صنایع کشور و ایجاد رونق صنعتی و اقتصادی در ایران اسلامی به کار گرفته که ورود این محموله در این ایام سخت ، یکی از نمونه های آن است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از تسهیل روند ترخیص لوازم و قطعات کلیدی و کاربردی در صنعت خودروسازی خبر داد .

  فرزاد یادگاریان در درباره روند ترخیص لوازم و قطعات کلیدی کاربردی از گمرک منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی گفت : محموله های وارداتی پیش نیاز ادامه فعالیت خط تولید کارخانه های صنعتی در کشور بوده و نقش مهم و تاثیرگذار در رونق هرچه بیشتر بخش صنعتی و در نتیجه ایجاد اشتغال در کشور دارد .

  به گفته یادگاریان ، این اقدام از آنجایی اهمیت قابل توجهی دارد که تمامی مراودات بازرگانی خارجی به دلیل انتشار ویروس کرونا با مشکل جدی مواجه شده اند .

  او تاکید کرد : منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) تمامی تلاش خود را برای پاسخگویی به نیاز صنایع کشور و ایجاد رونق صنعتی و اقتصادی در ایران اسلامی به کار گرفته که ورود این محموله در این ایام سخت ، یکی از نمونه های آن است .
  مطالب مرتبط

  ضرورت ارائه آزمایش منفی کرونا از کشور مبدا برای ورود به فرودگاه امام خمینی(ره)

  ضرورت ارائه آزمایش منفی کرونا از کشور مبدا برای ورود به فرودگاه امام خمینی(ره)

  مسافران علاوه بر تکمیل فرم خوداظهاری سلامت ، باید حداکثر ٩٦ ساعت قبل از ورود به ایران اقدام به انجام تست PCR نموده و جواب منفی تست به زبان انگلیسی و با تایید مقامات صلاحیت دار بهداشتی کشور مبدأ را هنگام ورود به نمایندگان وزارت بهداشت تحویل دهند .

  |

  فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) نماد فرهنگ ایرانی

  فرودگاه بین المللی امام خمینی (ره) نماد فرهنگ ایرانی

  اگر به سفرنامه های گردشگران خارجی در طول تاریخ نگاه کنیم ، آنهایی که سفرنامه مکتوبشان در زمره آثار ادبی برتر جهان است و چه افرادی که در دنیای جدید در قالب شبکه های مجازی به انتشار مطلب و عکس سفر می پردازند ، ایران و ایرانی را به مِهر و مهمان نوازی می شناسند .

  |

  نظرات کاربران