در حال بارگذاری ...
 • تسهیل روند ترخیص قطعات کلیدی و کاربردی خودروسازی در شهر فرودگاهی امام خمینی (ره)

  منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) تمامی تلاش خود را برای پاسخگویی به نیاز صنایع کشور و ایجاد رونق صنعتی و اقتصادی در ایران اسلامی به کار گرفته که ورود این محموله در این ایام سخت ، یکی از نمونه های آن است .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل منطقه آزاد تجاری و ویژه اقتصادی شهر فرودگاهی امام خمینی (ره) از تسهیل روند ترخیص لوازم و قطعات کلیدی و کاربردی در صنعت خودروسازی خبر داد .

  فرزاد یادگاریان در درباره روند ترخیص لوازم و قطعات کلیدی کاربردی از گمرک منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی گفت : محموله های وارداتی پیش نیاز ادامه فعالیت خط تولید کارخانه های صنعتی در کشور بوده و نقش مهم و تاثیرگذار در رونق هرچه بیشتر بخش صنعتی و در نتیجه ایجاد اشتغال در کشور دارد .

  به گفته یادگاریان ، این اقدام از آنجایی اهمیت قابل توجهی دارد که تمامی مراودات بازرگانی خارجی به دلیل انتشار ویروس کرونا با مشکل جدی مواجه شده اند .

  او تاکید کرد : منطقه آزاد تجاری شهر فرودگاهی امام خمینی(ره) تمامی تلاش خود را برای پاسخگویی به نیاز صنایع کشور و ایجاد رونق صنعتی و اقتصادی در ایران اسلامی به کار گرفته که ورود این محموله در این ایام سخت ، یکی از نمونه های آن است .
  مطالب مرتبط

  قسمت دوم محموله جمعه ، ۸ مرداد ماه وارد کشور می‌شود ، که شامل یک میلیون و هشتصد و سی دو هزار و چهارصد و سی دوز می باشد .

  |

  پروازهای این شرکت به تهران در دی‌ماه ۱۳۹۸ قطع شده بود .

  |

  با التفات به اینکه متولی اراضی مستقر در محدوده طرح مصوب (مانند اراضی محدوده منطقه آزاد و ویژه اقتصادی) از لحاظ واگذاری به اشخاص ثالث یا هرگونه تصرف و یا نقل و انتقال دیگر تحت هر عنوانی بر عهده این شرکت می باشد ، درج چنین آگهی هایی در فضای مجازی و غیر آن توسط اشخاص ثالث ، فاقد ...

  |

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ معاون فنی گمرک از پیشنهاداتی برای رفع مشکل کامیون‌های اسقاطی و واردات کامیون به سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای ...

  |

         

  |

  نظرات کاربران