در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات روسازی راه های روستایی شهرستان نایین

  این پروژه که از سال ۹۸ آغاز شده بود در سال ۹۹ به پایان می رسد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست اداره نظارت بر ساخت راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان گفت : عملیات روسازی راه های روستایی شهرستان نایین آغاز شد .

  سعید خدابخشی اظهار کرد : عملیات اجرایی روسازی ۱۳ کیلومتر از راه های روستایی شهرستان نایین شامل روستاهای صالح آباد ، صفی آباد ، حسین آباد ، جلال آباد و نوبهار آغاز شده است .

  وی اعتبار اجرای این پروژه را بالغ بر ۳۰ میلیارد ریال عنوان و اظهار کرد : این پروژه که از سال ۹۸ آغاز شده بود در سال ۹۹ به پایان می رسد .

  سرپرست اداره نظارت بر ساخت راه های فرعی و روستایی اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان اصفهان ارتقا تردد ایمنی کاربران ، افزایش رفاه و رضایتمندی مردم ساکن در روستاها از اهداف این طرح به شمار می آید .

  استان اصفهان مجموعا دارای ۵۹۲۱ کیلومتر راه روستایی است که از این مقدار حدود ۴۲۵۰ کیلومتر راه های آسفالته و ۲۷۱ کیلومتر راه شوسه و ۱۴۰۰ کیلومتر راه خاکی می باشد که با توجه به سیاست وزارت راه و شهرسازی در سال ۹۹ کلیه وظایف مربوط به ساخت راه‌های روستایی از اداره کل راه و شهرسازی منفک و به اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای منتقل شد .
  مطالب مرتبط

  معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره پروژه های برتر حوزه راهداری و راه های فرعی و روستایی

  معرفی برگزیدگان نخستین جشنواره پروژه های برتر حوزه راهداری و راه های فرعی و روستایی

  در حال حاضر بر اساس آخرین گزارشات در هر سال حدود ۴۰۰۰ تا ۴۵۰۰ پروژه راهداری در حوزه‌های مختلف با تنوع و گوناگونی بسیار مدیریت و هدایت می شود که جا دارد هر ساله یک جشنواره برای معرفی پروژه های ممتاز و برجسته برگزار شود .

  |

  فعالیت کارگاه های راهسازی در تمام محورهای مواصلاتی اصلی استان اردبیل

  فعالیت کارگاه های راهسازی در تمام محورهای مواصلاتی اصلی استان اردبیل

  در سال جاری اعتبار عمرانی و راهسازی استان نسبت به سال گذشته ۳ برابر افزایش یافته و مطالعه و نقشه بیشتر پروژه ها در دست اجرا است که با اتمام مطالعه و شروع عملیات اجرایی اعتبار لازم نیز جذب می‌‌شود .

  |

  نظرات کاربران