در حال بارگذاری ...
 • وزیر راه و شهرسازی درگذشت مدیرکل راهداری جنوب سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در پیامی درگذشت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان سیستان و بلوچستان (ایرانشهر) را تسلیت گفت .

  محمد اسلامی در پیامی درگذشت مهندس ابراهیم جاوشیری ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان سیستان و بلوچستان (ایرانشهر) را تسلیت گفت .

  در متن پیام وزیر راه و شهرسازی آمده است :

  کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

  خبر درگذشت غم‌انگیز مهندس ابراهیم جاوشیری ، مدیرکل فقید راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب استان سیستان و بلوچستان (ایرانشهر) موجب تأسف و تألم فراوان شد .

  همت ، سخت‌کوشی ، خستگی‌ناپذیری و تلاش در مسیر خدمت به مردم و خلق خوش از خصلت‌های فراموش نشدنی مرحوم جاوشیری بود . ایشان از مسئولین و مدیران خدوم بود که به صورت شبانه‌روزی برای بازنگاه داشتن راه‌های شریانی و برقراری تردد ایمن تلاش کرد و در سیلاب اخیر منطقه در نجات جان هموطنان از هیچ کوششی دریغ نکرد .

  یاد ، خدمات و نام نیکش در حافظه‌ مردم استان ، همکاران و جامعه حمل ونقل کشور همواره ماندکار  خواهد ماند .

  تحمل این ضایعه بزرگ ، سخت و مطمئنا جز با یاد خداوند و امید به اعطای صبر از جانب او میسر نخواهد بود .

  اینجانب ضمن عرض تسلیت و همدردی با کارکنان وزارت راه و شهرسازی ، سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای ، این مصیبت بزرگ را به خانواده‌ معزّز و محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان و همکارانش ، صبر و شکیبایی مسئلت دارم .

  روحش شاد و یادش گرامی باد
  مطالب مرتبط

  پنج هزار میلیارد ریال اعتبار لازم برای مرمت راه‌های استان کرمانشاه

  پنج هزار میلیارد ریال اعتبار لازم برای مرمت راه‌های استان کرمانشاه

  سال گذشته رتبه سوم لکه‌گیری و روکش آسفالت در کشور را کسب کردیم و امسال در مجموع با انجام حدود ۵۷۲ کیلومتر روکش آسفالت ، لکه‌گیری ، کارهای ایمنی و ... به صورت امانی و پیمانی ، رتبه دوم کشوری را به دست آوردیم .

  |

  نظرات کاربران