در حال بارگذاری ...
 • وزیر راه و شهرسازی درگذشت مدیرکل راهداری جنوب سیستان و بلوچستان را تسلیت گفت

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در پیامی درگذشت مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان سیستان و بلوچستان (ایرانشهر) را تسلیت گفت .

  محمد اسلامی در پیامی درگذشت مهندس ابراهیم جاوشیری ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای جنوب استان سیستان و بلوچستان (ایرانشهر) را تسلیت گفت .

  در متن پیام وزیر راه و شهرسازی آمده است :

  کل من علیها فان و یبقی وجه ربک ذو الجلال و الاکرام

  خبر درگذشت غم‌انگیز مهندس ابراهیم جاوشیری ، مدیرکل فقید راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای جنوب استان سیستان و بلوچستان (ایرانشهر) موجب تأسف و تألم فراوان شد .

  همت ، سخت‌کوشی ، خستگی‌ناپذیری و تلاش در مسیر خدمت به مردم و خلق خوش از خصلت‌های فراموش نشدنی مرحوم جاوشیری بود . ایشان از مسئولین و مدیران خدوم بود که به صورت شبانه‌روزی برای بازنگاه داشتن راه‌های شریانی و برقراری تردد ایمن تلاش کرد و در سیلاب اخیر منطقه در نجات جان هموطنان از هیچ کوششی دریغ نکرد .

  یاد ، خدمات و نام نیکش در حافظه‌ مردم استان ، همکاران و جامعه حمل ونقل کشور همواره ماندکار  خواهد ماند .

  تحمل این ضایعه بزرگ ، سخت و مطمئنا جز با یاد خداوند و امید به اعطای صبر از جانب او میسر نخواهد بود .

  اینجانب ضمن عرض تسلیت و همدردی با کارکنان وزارت راه و شهرسازی ، سازمان راهداری و حمل ونقل جاده‌ای ، این مصیبت بزرگ را به خانواده‌ معزّز و محترم آن مرحوم تسلیت عرض نموده و از درگاه خداوند متعال برای آن مرحوم مغفرت و برای بازماندگان و همکارانش ، صبر و شکیبایی مسئلت دارم .

  روحش شاد و یادش گرامی باد
  مطالب مرتبط

  بدون تردید ارتقا مهارت‌های امدادی کارشناسان حوزه حمل و نقل و سایر عوامل امدادی و انتظامی نقش مهمی در بهبود مدیریت صحنه تصادف و تسریع در امدادرسانی به حادثه‌دیدگان خواهد شد .

  |

  برای کنترل ترافیک راه ها در استان مرکزی از ۶۸ سامانه تردد شمار آنلاین ، ۳۳ دوربین ثبت تخلف سرعت ، ۲۵ دستگاه دوربین نظارت تصویری و ۳ دستگاه سامانه توزین wim استفاده می‌شود که امیدواریم با هوشمند سازی بیش از پیش راه ها و کنترل سرعت در راه های شریانی شاهد افزایش ایمنی در محورهای ...

  |

  بنا بر اعلام هواشناسی ، شهرستان های سنندج ، دیواندره و بیجار بیشتر از دیگر مناطق استان در معرض بارش های رگباری هستند که از رانندگان درخواست می شود تا در تردد در محورهای ارتباطی این شهرستان ها ، به ویژه طی امشب و فردا احتیاط لازم را داشته باشند .

  |

  بیش از ۲۰۱ هزار و ۵۹ تن ترانزیت ورودی حامل کالا بوده که توسط سه هزار و ۳۲۰ کامیون ایرانی و سه هزار و ۹۴۰ کامیون خارجی صورت گرفته که بیش از خروجی حامل کالا به مقدار بیش از ۴۲ هزار و ۵۵۵ تن توسط ۲ هزار و ۳۵۰ کامیون ایرانی و یک کامیون خارجی بوده است .

  |

  در حال حاضر ۹۰ راهدار در قالب ۹ تیم عملیاتی به همراه ۶۰ دستگاه ماشین‌آلات مشغول هدایت و بازگشایی و پاکسازی ریزش های ناشی از سیل در مناطق سیل‌زده استان هستند .

  |

  نظرات کاربران