در حال بارگذاری ...
 • ابقا رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور به مدت ۲ سال دیگر

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، وزیر راه و شهرسازی در حکمی رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای کشور را برای ۲ سال دیگر در این سمت ابقا کرد .

  محمد اسلامی وزیر راه و شهرسازی طی حکمی عبدالهاشم حسن نیا ، رئیس سازمان حمل و نقل جاده ای و رئیس هیات عامل این سازمان برای ۲ سال دیگر در این سمت ابقا شد .

  در حکم وزیر راه و شهرسازی خطاب به رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای آمده است :

  به موجب این حکم ، مستند به مصوبه مورخ ۱۳۹۹/۴/۲۲ مجموع عمومی عادی به طور فوق العاده سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای و به استناد ماده ۱۲ اساسنامه سازمان ، جنابعالی به عنوان مدیرعامل (رئیس سازمان) و رئیس هیات عامل سازمان مذکور برای مدت ۲ سال دیگر ابقا می گردید . توفیق روزافزون شما را از خداوند متعال خواستارم .
  مطالب مرتبط

  کاهش ۵۳ درصدی جابه‌جایی مسافر برون استانی در زنجان از زمان شیوع ویروس کرونا

  کاهش ۵۳ درصدی جابه‌جایی مسافر برون استانی در زنجان از زمان شیوع ویروس کرونا

  در بخش مجتمع‌های خدماتی ، رفاهی بین‌راهی که تحت نظارت این اداره کل است ، به صورت مستمر کنترل رعایت پروتکل‌های بهداشتی انجام می‌شود و اقدامات دیگری از جمله ضدعفونی ، دفع پسماندها به صورت بهداشتی ، رعایت فاصله‌گذاری اجتماعی در داخل ناوگان‌های حمل و نقل صورت گرفته و در ...

  |

  صدور بیش از ۸ هزار برگ معاینه فنی وسیله نقلیه عمومی جاده‌ای در سیستان و بلوچستان

  صدور بیش از ۸ هزار برگ معاینه فنی وسیله نقلیه عمومی جاده‌ای در سیستان و بلوچستان

  با توجه به اینکه صدور مجوز تردد و فعالیت ناوگان حمل و نقل عمومی جاده‌ای در بخش کالا و مسافر منوط به رفع نواقص فنی و اطمینان از ایمنی خودرو است ، انتظار می‌رود رانندگان فعال در این حوزه به این مساله توجه جدی داشته و در زمان مقرر نسبت به دریافت برگ معاینه فنی از مراکز مربوطه ...

  |

  نظرات کاربران