در حال بارگذاری ...
 • انتصاب قائم مقام سازمان راهداری در ستاد ، امور استان ها و مجلس شورای اسلامی

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، داریوش امانی به عنوان قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در ستاد ، امور استان ها و مجلس شورای اسلامی منصوب شد .

  طی حکمی از سوی عبدالهاشم حسن نیا معاون وزیر و رئیس این سازمان ، داریوش امانی به عنوان قائم مقام سازمان راهداری و حمل و نقل جاده ای در ستاد ، امور استان ها و مجلس شورای اسلامی منصوب شد .

  بر اساس این گزارش در حکم انتصاب قائم مقام سازمان راهداری و حمل و تقل جاده ای ذکر شده است : اهتمام برای ایجاد هماهنگی و هم افزایی بین معاونت ها و همه بخش های سازمان متبوع،نظارت و پیگیری و بازدیدهای استانی در جهت اجرای بهینه امور و همچنین انجام شایسته وظایف و ماموریت های سازمان در حوزه های مختلف راهداری و حمل و نقل در راستای ارائه خدمات بهتر به دست اندرکاران خدوم بخش حمل و نقل جاده ای و مردم شریف ایران در اقصی نقاط کشور و تعامل پویا ، کارآمد و اثربخش با مجلس شورای اسلامی و ایجاد هماهنگی در کلیه حوزه ها و بخش های سازمان در ارتباط با پیگیری امور مربوط به نمایندگان مجلس شورای اسلامی از جمله مواردی است که انتظار می رود با به کارگیری همه ظرفیت های ستادی و استانی در راستای نیل به آنها تلاش شود .
  مطالب مرتبط

  اجرای عملیات خط کشی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  اجرای عملیات خط کشی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  از ابتدای سال تا به امروز اجرای عملیات خط کشی در محورهای بابل - بابلسر ، بابلسر - فریدونکنار ، کمربندی بابلسر ، آمل - بابل ، آمل - بابل قدیم ، قائمشهر - بابل و قائم شهر - جویبار به طول بیش از ۱۱۰ کیلومتر توسط این اداره کل به اجرا در آمد .

  |

  کاهش ۵۳ درصدی جابجایی مسافر در سیستان و بلوچستان به دلیل شیوع ویروس کرونا

  کاهش ۵۳ درصدی جابجایی مسافر در سیستان و بلوچستان به دلیل شیوع ویروس کرونا

  به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، شرکت ها و موسسات مسافربری لازم است ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، نسبت به ضدعفونی وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده ای قبل از حرکت و همچنین الزام پرسنل ، رانندگان و مسافران به استفاده از ماسک اقدام کنند .

  |

  نظرات کاربران