در حال بارگذاری ...
 • بررسی آخرین همکاری های ایران و هند در طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،‌ با حضور سه معاون وزیر راه و شهرسازی و سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند ، جلسه ای با هدف تامین تجهیزات مورد نیاز طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار برگزار شد .

  امیرمحمود غفاری ، معاون برنامه ریزی و مدیریت منابع وزارت راه و شهرسازی در خصوص جلسه ای بابت همکاری ایران و هند در طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار اظهار داشت : این جلسه به دعوت معاونت برنامه ریزی وزارت راه و شهرسازی و با حضور سفیر جمهوری اسلامی ایران در هند ، مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی و مدیرعامل شرکت ساخت و توسعه زیربناهای حمل و نقل کشور در ساختمان وزارتخانه برگزار شد .

  وی افزود : این جلسه با هدف تأمین ریل ، سوزن ، سیگنالینگ و تجهیزات مورد نیاز برای طرح توسعه بندر شهید بهشتی چابهار و پسکرانه حمل و نقلی آن برگزار شد که کشور هند نسبت به اعطای خط اعتباری ۱۵۰ میلیون دلاری اقدام کرده است .

  معاون وزیر راه و شهرسازی تصریح کرد : در همین خصوص و به منظور تسریع در عملیاتی کردن فرآیندهای کاری در این جلسه با حضور سفیر ایران در هند و معاونان وزیر راه و شهرسازی مقرر شد ، بر اساس توافقات حاصله موضوع از طریق سفیر ایران و وزارت امور خارجه پیگیری و رایزنی های دیپلماتیک لازم در این ارتباط انجام شود .

   
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران