در حال بارگذاری ...
 • آغاز عملیات ساماندهی و ایمن سازی پلیس راه دامنه و پل ناسیونال در شهرستان فریدن

  در صورت تامین اعتبار ، مابقی نیوجرسی های مورد نیاز خریداری و در محل نصب می شود .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فریدن استان اصفهان گفت : عملیات ساماندهی و ایمن سازی پلیس راه دامنه و پل ناسیونال آغاز شد .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فریدن استان اصفهان اظهار کرد : ساماندهی و کانالیزه کرده فضای بیرونی پلیس راه دامنه با نصب نیوجرسی ، بولاردهای ایمنی ، چراغ های چشمک زن و ... در حال انجام است .

  غلامرضا طایی با بیان اینکه این عملیات در روزهای آغازین مردادماه به اتمام می رسد ، افزود : هزینه ایمنی سازی پلیس راه بالغ بر ۳۵ میلیون تومان تخمین زده می شود .

  وی  همچنین به ساماندهی و ایمن سازی قوس پل ناسیونال اشاره و خاطرنشان کرد : اقدامات ایمنی سازی این محور از حدفاصل زندان تا پل ناسیونال در حال انجام است .

   رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان فریدن با بیان اینکه برای تکمیل عملیات ایمن سازی این محور به ۳۰۰ عدد نیوجرسی احتیاج است ، گفت : تاکنون ۸۰ عدد نیوجرسی در این محور حمل و نصب شده است .

  طایی با بیان اینکه تکمیل عملیات ایمنی سازی این محور به ۲۱۰ میلیون تومان اعتبار نیاز دارد، ادامه داد : در صورت تامین اعتبار ، مابقی نیوجرسی های مورد نیاز خریداری و در محل نصب می شود .
  مطالب مرتبط

  پیشرفت فیزیکی ۴۳ درصدی ساختمان اصلی مسافری و تجاری پایانه مرزی رازی خوی

  پیشرفت فیزیکی ۴۳ درصدی ساختمان اصلی مسافری و تجاری پایانه مرزی رازی خوی

  متاسفانه با توجه به شرایط محدودیت‌های کرونایی در ۹ ماهه اول سال جاری نسبت به مدت مشابه سال قبل شاهد کاهش ۹۹/۶۷ درصدی تردد مسافران ورودی و خروجی از این پایانه مرزی بودیم که امید است با بهبود شرایط و رفع محدودیت های کرونایی و اتمام پروژه های عمرانی شاهد رونق گذشته تردد مسافرین ...

  |

  اولویت بازگشایی راه‌ها در زمستان ، محورهای شریانی و اصلی است

  اولویت بازگشایی راه‌ها در زمستان ، محورهای شریانی و اصلی است

  از آنجایی که این استان با سه محور شریانی و کوهستانی به پایتخت کشور متصل بوده ، در زمان بحران و شرایط جوی سنگین ، اولویت کاری مجموعه بازگشایی و مهیا بودن تردد در این سه محور بوده و پس از آن در اولویت‌های بعدی محورهای فرعی پر تردد کوهستانی و سپس محورهای روستایی و ییلاقی است . 

  |

  نجات بیش از ۲۰۰ خودرو از برف و کولاک در محور اشنویه - ارومیه

  نجات بیش از ۲۰۰ خودرو از برف و کولاک در محور اشنویه - ارومیه

  متاسفانه برخی از رانندگان نیز با وجود داشتن زنجیرچرخ ، اقدام به بستن آن در مسیر نمی‌کردند که این موضوع نه تنها برای خودشان بلکه برای دیگر خودروها نیز مشکل ایجاد کرده و علاوه بر گرفتار شدن در برف موجب ایجاد ترافیک در جاده‌ها نیز شده است .

  |

  تشدید نظارت‌ها بر ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان همدان

  تشدید نظارت‌ها بر ناوگان حمل و نقل عمومی برون شهری استان همدان

  رعایت نکات ایمنی از طرف رانندگان و نظارت بر موارد ایمنی ناوگان ها برابر چک لیست های نظارتی به ویژه به همراه داشتن تجهیزات زمستانی ، از طرف مدیران فنی شرکت های حمل‌ و نقل از اهمیت بسزایی برخوردار است .

  |

  نظرات کاربران