در حال بارگذاری ...
 • اجرای پر قدرت طرح ارتقا روکش آسفالت راه های شریانی در کشور

  شش استان اول در زمینه اجرای عملیات روکش آسفالت به ترتیب فارس ۱۲۰ کیلومتر ، خراسان جنوبی ۱۲۰ کیلومتر ، هرمزگان ۱۱۴ کیلومتر ، لرستان ۱۱۲ کیلومتر و شمال سیستان و استان کرمان به طول ۱۰۹ کیلومتر می باشد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ،​ با فعالیت کارگاههای فعال در سراسر کشور ، طرح ارتقا روکش آسفالت راه ها با اولویت راه های شریانی با قوت در حال اجرا است .

  رضا اکبری معاون راهداری این سازمان با اشاره به این مطلب افزود : از ابتدای سال جاری تاکنون در ۵۷۱۹ کیلومتر از راه های شریانی کشور ، انواع عملیات روکش آسفالت و ارتقای کیفی روکش آسفالت انجام شده است .

  وی خاطرنشان کرد : در ۱۶۲۱ کیلومتر از راه های شریانی یاد شده  ، عملیات روکش آسفالت ، ماسه آسفالت و بازیافت انجام شده است که حدود ۵۴٪از ٣٠٠٠ کیلومتر برنامه را به خود اختصاص داده است . همچنین انواع عملیات روکش های حفاظتی ، درز گیری و لکه گیری در ۴۰۹۸ کیلومتر صورت گرفته است که حدود۸۲٪ از ۵۰۰۰ کیلومتر برنامه تعیین شده را به خود اختصاص داده است و سهم روکش های حفاظتی ۱۵۹۰ کیلومتر می باشد .

  وی خاطرنشان کرد : شش استان اول در زمینه اجرای عملیات روکش آسفالت به ترتیب فارس ۱۲۰ کیلومتر ، خراسان جنوبی ۱۲۰ کیلومتر ، هرمزگان ۱۱۴ کیلومتر ، لرستان ۱۱۲ کیلومتر و شمال سیستان و استان کرمان به طول ۱۰۹ کیلومتر می باشد . پنج استان اول در روکش حفاظتی جنوب کرمان به طول ۳۶۲ کیلومتر ، کرمانشاه ۲۷۶ کیلومتر ، شمال سیستان ۲۰۲ کیلومتر ، خراسان جنوبی ۱۹۰ کیلومتر و ایرانشهر ۱۲۸ کیلومتر می باشد .
  مطالب مرتبط

  اجرای عملیات خط کشی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  اجرای عملیات خط کشی در محورهای مواصلاتی استان مازندران

  از ابتدای سال تا به امروز اجرای عملیات خط کشی در محورهای بابل - بابلسر ، بابلسر - فریدونکنار ، کمربندی بابلسر ، آمل - بابل ، آمل - بابل قدیم ، قائمشهر - بابل و قائم شهر - جویبار به طول بیش از ۱۱۰ کیلومتر توسط این اداره کل به اجرا در آمد .

  |

  کاهش ۵۳ درصدی جابجایی مسافر در سیستان و بلوچستان به دلیل شیوع ویروس کرونا

  کاهش ۵۳ درصدی جابجایی مسافر در سیستان و بلوچستان به دلیل شیوع ویروس کرونا

  به منظور جلوگیری از شیوع ویروس کرونا ، شرکت ها و موسسات مسافربری لازم است ضمن رعایت فاصله گذاری اجتماعی ، نسبت به ضدعفونی وسایل نقلیه حمل و نقل عمومی جاده ای قبل از حرکت و همچنین الزام پرسنل ، رانندگان و مسافران به استفاده از ماسک اقدام کنند .

  |

  نظرات کاربران