در حال بارگذاری ...
 • ساخت آبراه لوله ای در مسیر جاده چوپانان - انارک در حداقل زمان ممکن

  به دلیل تردد بالا خودروها در این محور ، عملیات به صورت یک روزه و به صورت ضربتی اجرا شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نایین گفت : ساخت آبروی لوله ای مسیر چوپانان - انارک در حداقل زمان ممکن پایان یافت .

  احسان قادری اظهار کرد : جاری شدن روان آب ها و سیلاب های فصلی در محور پرتردد چوپانان - اردکان هرساله به هنگام بارش های فصلی باعث بروز مشکلات متعددی برای کاربران جاده ها و راهداران در مقطح احداث آبرو می شد . برای دفع روان آب های سطحی و سیلاب های فصلی عملیات ساخت اضطراری آبراه لوله ای در مسیر جاده چوپانان - انارک در دستور کار اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نایین قرار گرفت .

  رئیس اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان نایین خاطرنشان کرد : به دلیل تردد بالا خودروها در این محور ، عملیات به صورت یک روزه و به صورت ضربتی اجرا شد . برای اجرای این عملیات بالغ بر ۷۰۰ میلیون ریال هزینه شده است .

  قادری اضافه کرد : این عملیات ضربتی با حضور ۱۵ راهدار و ۱۰ دستگاه ماشین آلات راهداری در یک روز انجام شد .
  مطالب مرتبط

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  درگذشت سرپرست اداره راهداری عنبرآباد در جنوب کرمان حین انجام ماموریت راهداری

  سرپرست اداره راهداری و حمل و نقل جاده ای شهرستان عنبرآباد پس از حادثه به بیمارستان امام خمینی (ره) جیرفت منتقل شد و تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت که متاسفانه شدت جراحات و آسیب های وارد شده ، منجر به درگذشت این همکار ارجمند و تلاشگر شد .

  |

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  حمل و نقل جاده ای مسافر نیازمند بهره برداری از رویکردهای نوین

  یکی از تاثیرات مهم در ارائه خدمات نوین به مسافران حذف واسطه های بدون آورده سرمایه و ایجاد ارزش افزوده در این حوزه و توانمند سازی سرمایه گذاران این بخش است . از طرفی هر اتوبوس می تواند ۱۶۰۰ کیلوگرم توشه همراه و غیر همراه را در چهارچوب قانون و بدون مغایرت با ایمنی مسافران در جعبه ...

  |

  نظرات کاربران