در حال بارگذاری ...
 • تداوم فعالیت راهسازی در حوزه راه های اصلی و بزرگراهی با اجرای ۱۶ پروژه فعال

  سطح برخورداری استان کردستان در تمامی بخش های راه با میانگین کشوری فاصله بسیاری دارد که خوشبختانه در دو سال گذشته با اقدامات انجام شده وحمایت های صورت گرفته توانستیم گام های مثبتی برداشته و این فاصله با میانگین کشوری را کاهش دهیم .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، سرپرست معاونت مهندسی و ساخت راه و شهرسازی کردستان گفت : هم اکنون فعالیت های راهسازی در حوزه راه های اصلی و بزرگراهی استان با اجرای ۱۶ پروژه فعال در حال تداوم است .

  عطا ا... ایرانمنش با اعلام مطلب فوق اظهار کرد : بهسازی راه های استان در تمامی بخش ها از جمله راه اصلی ، بزرگراهی و راه روستایی با جدیت در حال انجام است که در همین راستا می توان به پروژه های فعال راه های بین شهری در سطح استان به تعداد حدود ۱۶ پروژه در قالب ۲۵ قطعه اشاره کرد .

  ایرانمنش ادامه داد : سطح برخورداری استان کردستان در تمامی بخش های راه با میانگین کشوری فاصله بسیاری دارد که خوشبختانه در دو سال گذشته با اقدامات انجام شده وحمایت های صورت گرفته توانستیم گام های مثبتی برداشته و این فاصله با میانگین کشوری را کاهش دهیم .

  سرپرست معاونت مهندسی و ساخت راه و شهرسازی کردستان افزود : این اداره کل هم اکنون احداث ۱۹۸ کیلومتر بزرگراه ، ۸۰ کیلومتر راه اصلی را در دستور کار خود قرار داده که با اتمام این برنامه شاخص‌های حوزه راه استان به میانگین فعلی کشور می‌رسد .

  ایرانمنش یادآور شد : برای اتمام این طرح‌ها بیش ازیک هزار میلیارد تومان اعتبار لازم است که اکنون در حوزه بزرگراهی و راه اصلی ۱۶ طرح در قالب ۲۵ قطعه به طول ۲۷۸ کیلومتر شامل ۱۹۸ کیلومتر بزرگراه و ۸۰ کیلومتر راه اصلی در دست پیمان قرار دارد که امسال ۳۰ کیلومتر از این طرح‌ها به بهره برداری می‌رسد .

  سرپرست معاونت مهندسی و ساخت راه و شهرسازی کردستان اظهار امیدواری کرد : با ادامه حمایت ها و تداوم فعالیت های راهسازی شاهد شکوفایی بیش از پیش در راه های استان باشیم .
  مطالب مرتبط

  راه روستایی ایمن ، عامل موثر در کاهش مهاجرت روستاییان

  راه روستایی ایمن ، عامل موثر در کاهش مهاجرت روستاییان

  مازندران با توجه به نوع اقلیم و شرایط توپوگرافی و به تبع تنوع فرآورده‌های کشاورزی ، مسئله راه‌های مناسب روستایی به منظور حمل ونقل هرچه سریع‌تر ، آسان‌تر و در عین حال ارزان‌ترین فرآورده‌ها به بازار مصرف یکی از اصلی ترین دغدغه‌های ذهنی مسئولان استان و این اداره کل است .

  |

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  اجرای عملیات آسفالت راه روستایی پیر یادگار شهرستان چایپاره در قالب طرح ملی ابرار

  ساماندهی سه راهی چورس که جزو برنامه‌های حذف نقطه حادثه خیز بوده و نیز حذف نقطه حادثه خیز در کیلومتر ۱۷ محور چایپاره - خوی و نقطه‌ای دیگر در محور چایپاره - حمزیان بطول ششصد متر از جمله این برنامه‌ها است .

  |

  انجام عملیات آسفالت راه ۱۱ روستای شهرستان خلخال طی سال جاری

  انجام عملیات آسفالت راه ۱۱ روستای شهرستان خلخال طی سال جاری

  امسال در جاده‌های خلخال به اسالم ، خلخال به کوثر ، خلخال به کلور و خلخال به هشتجین پروژه روکش آسفالت اجرا می‌شود و در مجموع اعتباری بالغ بر ۱۰۰ میلیارد ریال برای حذف نقاط حادثه‌خیز ، ارتقای ایمنی راه‌ها و نگهداری مستمر جاده‌ها اختصاص یافته است .

  |

  نظرات کاربران