در حال بارگذاری ...
 • برنامه‌ریزی برای تکمیل پروژه‌های طرح ابرار در استان زنجان

  تمرکز اجرای طرح جابر که همان روکش آسفالت در راه‌های روستایی است ، بیشتر برای روستاهای بالای ۵۰ خانوار است و اگر راه روستایی بالای ۵۰ خانوار نیازمند به روکش آسفالت نبود ، این طرح در روستاهای بالای ۳۰ خانوار عملیاتی خواهد شد .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان از برنامه‌ریزی برای اجرای دو طرح در راه‌های روستایی شامل ابرار و جابر خبر داد و گفت : در صورت تامین اعتبار ، بخشی از پروژه‌های آغاز شده در قالب طرح ابرار ، در سال‌جاری تکمیل خواهد شد .

  عبدالحسین علی‌اکبری با اشاره به پروژه‌های در دست اجرا در بخش راه استان اظهار کرد : وضعیت این پروژه‌ها در شهرستان خدابنده در دیدار نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی مورد بررسی قرار گرفت . ورودی و خروجی قیدار به سمت همدان ، دو پروژه به سمت سلطانیه، روکش آسفالت ابهر – قیدار ، مطالعه در مورد نقاط پرحادثه در سطح شهرستان به ویژه در شهر سجاس ، تعریف پروژه‌های جدید برای این شهرستان و در نهایت بهسازی راه‌های روستایی تخریب شده را از جمله مباحث مطرح شده در دیدار نماینده مردم خدابنده بوده است .

  وی از برگزاری جلسه در مورد پروژه‌های مربوط به طرح ابرار خبر داد و افزود : برنامه‌ریزی برای تکمیل پروژه‌های در دست اجرا در قالب این طرح انجام شده است .

  علی‌اکبری از آغاز اجرای ۴۲ کیلومتر پروژه در قالب طرح ابرار از سال گذشته خبر داد و افزود : این پروژه‌ها در سال‌جاری ادامه می‌یابد که در صورت تامین اعتبار برخی از این پروژه‌ها به مرحله آسفالت‌ریزی رسیده است .

  مدیرکل کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان زنجان طرح جابر را دیگر طرح در دست اجرای اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای استان در سال‌جاری اعلام کرد و گفت : این طرح بیشتر متمرکز بر روی روکش آسفالت در راه‌های روستایی است . تمرکز اجرای طرح جابر که همان روکش آسفالت در راه‌های روستایی است ، بیشتر برای روستاهای بالای ۵۰ خانوار است و اگر راه روستایی بالای ۵۰ خانوار نیازمند به روکش آسفالت نبود ، این طرح در روستاهای بالای ۳۰ خانوار عملیاتی خواهد شد .

  علی‌اکبری به استقرار تجهیزات پیمانکار پروژه روکش آسفالت زنجان - تبریز در محل اجرای پروژه اشاره کرد و گفت : پروژه سرخه دیزج - گیلوان در حوزه راهداری زنجان از دیگر پروژه‌های در دست اجرای این اداره کل است .
  مطالب مرتبط

  آغاز دور سوم طرح ملی پایش وضعیت راه های شریانی کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی

  آغاز دور سوم طرح ملی پایش وضعیت راه های شریانی کشور با حضور وزیر راه و شهرسازی

  مهمترین نکته این پروژه دستیابی به یک گراف با ۳ نقطه  برای هریک از محورهای شریانی کشور است ، که جمهوری اسلامی ایران را جزو کشورهای برخوردار از این نوع تحلیل با توان داخلی قرار می دهد .

  |

  رسیدگی به ۳۵۰ تخلف حوزه حمل و نقل جاده ای عمومی در کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ استان کرمانشاه

  رسیدگی به ۳۵۰ تخلف حوزه حمل و نقل جاده ای عمومی در کمیسیون ماده ۱۱ و ۱۲ استان کرمانشاه

  در ۶ ماهه سالجاری ۲۴ جلسه کمیسیون ماده ۱۲ تشکیل و به ۱۱۶ پرونده تخلف رسیدگی شده است که ۱۳ جلسه با ۵۲ پرونده مربوط به بخش حمل و نقل کالا و ۱۱ جلسه و تعداد ۶۴ پرونده درباره تخلفات شرکت های حمل و نقل مسافر بوده است .

  |

  نظرات کاربران