در حال بارگذاری ...
 • افزایش ۹۰ درصدی بارگیری ریلی کالاهای اساسی در بندر امام خمینی (ره)

  از ابتدای سال جاری تا کنون ۸۸ فروند کشتی حامل کالای اساسی بیش از ۴ میلیون و ۶۱۶ هزار تن انواع کالای اساسی در این مجتمع بزرگ تجاری که بندری کانون کالای اساسی و نخستین شهر لجستک غلات کشور است ، تخلیه کرده اند .

  به گزارش پرتال حمل و نقل ، مدیرکل بنادر و دریانوردی خوزستان گفت : به دنبال حمل ریلی حدود ۶۰۰ هزار تن انواع کالای اساسی از بندر امام خمینی (ره) به مراکز توزیع درون کشور ، بارگیری ریلی کالاهای اساسی طی سه ماهه نخست سال جاری ۹۰ درصد نسبت به مدت مشابه در سال قبل افزایش یافت .

  عادل دریس با تأکید بر استفاده از ظرفیت های حمل و نقل ریلی در این مجتمع بندری امام(ره) برای تسریع در روند خروج کالا ، رشد پیوسته حمل ریلی کالاهای اساسی در سه ماهه نخست سال جاری را حاصل  هم افزایی این اداره کل و راه آهن جنوب با هدف تقویت حمل و نقل ریلی عنوان کرد .

  وی در ادامه با اشاره به بارگیری بیش از ۵ میلیون تن انواع کالاهای اساسی از انبارهای مجتمع بندری امام خمینی (ره) به داخل کشور ، از رشد ۱۸ درصدی آن نسبت به مدت مشابه در سال گذشته خبر داد .

  مدیر منطقه ویژه اقتصادی بندر امام خمینی (ره) میزان حمل جاده ای کالاهای اساسی از مبدأ این بندر بزرگ تجاری به مقاصد درون سرزمینی را حدود ۴ میلیون و ۵۴۱ هزار تن عنوان کرد که از رشدی ۱۸ درصدی نسبت به مدت مشابه سال قبل برخوردار است .

  یادآور می شود ، از ابتدای سال جاری تا کنون ۸۸ فروند کشتی حامل کالای اساسی بیش از ۴ میلیون و ۶۱۶ هزار تن انواع کالای اساسی در این مجتمع بزرگ تجاری که بندری کانون کالای اساسی و نخستین شهر لجستک غلات کشور است ، تخلیه کرده اند .
  مطالب مرتبط

  نظرات کاربران